Südame ühisväli (12.06. kell 21:00): “Eesti mediteerib” erikülaline Gurudev Sri Sri Ravi Shankar

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. juuni 2024 kell 20:53Fotokollaaž: artoflivingretreatcenter.org + JMBee Studio + Canva.com

Telegram.ee-s ja Telegrami Facebookis saab liituda kolmapäeviti kell 21:00 “Südame ühisväljaga” – ühises teadlikkuses viibimisega, tõstes nõnda ühisteadvust ja energiavälja, et maailm meie ümber saaks terveneda. Täna kutsume mediteerima koos Gurudev Sri Sri Ravi Shankariga, kes viib 14. juunil Tallinna Lauluväljakul läbi Eesti suurimat ühismeditatsiooni “Eesti mediteerib”

 

“Tule 14. juunil Lauluväljakule, et olla koos, kuulata muusikat, laulda ja kogeda ühismeditatsiooni jõudu. Igaühe panus loeb, et luua rohkem harmooniat ja tasakaalu praegustel muutlikel aegadel,” seisab eestimediteerib.ee lehel.

Sündmust toetavad muusika ja tantsuga armastatud eesti artistid Kadri Voorand, Mihkel Mälgand, Rolf Roosalu, Andre Maaker, Ott Lepland jt. Toimub tervisliku toidu ja elustiili turg ning oma tegevust tutvustavad erinevad vaimse arenguga tegelevad kogukonnad ja joogaklubid. Üritus on osalejatele tasuta ja oodatud on kõik meditatsioonist ja tervislikest eluviisidest huvitatud inimesed.

 

Südame ühisväljas osalemiseks vaata/kuula videot kell 21.00:

Sri Sri Ravi Shankar on inimväärtuste eestkõneleja, kõrgelt hinnatud vaimne juht ja maailma ühe suurima vabatahtliku humanitaarorganisatsiooni Art of Living asutaja. Üle 40 aasta on ta meisterlikult kohandanud iidseid tarkusi tänapäeva elu probleemide lahendamiseks.

Tema teedrajava töö hulka kuulub alates 1982. aastast, võimsa hingamistehnika Sudarshan Kriya juurutamine. Sellest tehnikast on olnud kasu miljonitele inimestele, edendades sisemist rahu, vähendades stressi ja parandades üldist heaolu. Tehes need ajas tõestatud tehnikad kättesaadavaks kogu maailmas, on Gurudev ületanud kultuurilisi ja geograafilisi eraldusjooni, edendades ühtsust ja harmooniat enam kui 180 riigis.

 

Mis on SÜDAME ÜHISVÄLI?

Telegram.ee soovib anda teadliku panuse energiavälja tõstmisse rahu, rõõmu ja kerguse tasandile – nii lõime liikumise “Südame ühisväli”. Mõne aasta tagused uuringud HeartMathi instituudilt osutavad sellele, et inimeste mõtted ja emotsioonid mõjutavad ka meid ümbritsevaid inimesi ning keskkonda.

Instituudi teadurite leiud näitavad, et südamest leviv elektromagnetiline väli kannab infot mitme meetri kaugusele, ühendades omavahel inimesi ning elusloodust. See väli muutub eriti tugevaks, kui inimesed teevad koostööd mingi ühise eesmärgi saavutamiseks. Seega heade mõtete ja tunnete väli loob positiivset reaalsust.

Mõtetel, soovidel, palvetel ja teistel teadvuse tahteavaldustel on otsene mõju meie füüsilisele materiaalsele maailmale ja inimteadvusel on väga suur roll kogu maailmas toimuva osas – sellele koguneb aina enam ka teaduslikke tõestusi. Loe “Südame ühisvälja” kohta lähemalt SIIT.

 

Toimetas Mariann Joonas


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt