Igal kolmapäeval saad liituda energiat tõstva “Südame ühisväljaga”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. detsember 2022 kell 22:26Mõtetel, soovidel, palvetel ja teistel teadvuse tahteavaldustel on otsene mõju meie füüsilisele materiaalsele maailmale ja inimteadvusel on väga suur roll kogu maailmas toimuva osas – sellele koguneb aina enam ka teaduslikke tõestusi. Telegram.ee soovib anda teadliku panuse energiavälja tõstmisse rahu, rõõmu ja kerguse tasandile – nii lõime liikumise “Südame ühisväli”, mille raames toimub esimene ühises energiaväljas viibimine (ehk teisisõnu meditatsioon) talvisel pööripäeval, 21. detsembril kell 21.00 Telegram.ee-s ja Telegrami Facebookis.

 

Kui varasemad ühismeditatsioonid on keskendunud mingi konkreetse valukoha tervendamisele (nt Rail Baltic, lageraied vms), siis “Südame ühisväli” on loodud selleks, et tõsta üleüldist sagedust – kui oleme heas kohas ise, saab terveneda ja rahuneda ka maailm meie ümber.

Alates talvisest pööripäevast kohtume paari kuu jooksul igal kolmapäeval kell 21 viieks kuni kümneks minutiks internetiavarustes erinevate juhendajatega.

Esimene rännak 21. detsembril on 7 minutit pikk, selle viib läbi kommunikatsiooniekspert, vaimse tervise koolitaja, jutuvestja ja vägivallatu suhtlemise maaletooja Erki Kari Kaikkonen ning see keskendub oma tulevikutaju ja tuleviku teadlikule loomisele.

 

Miks just “Südame ühisväli”?

Mõne aasta tagused uuringud HeartMathi instituudilt osutavad sellele, et inimeste mõtted ja emotsioonid mõjutavad ka meid ümbritsevaid inimesi ning keskkonda.

Instituudi teadurid on leidnud kinnitust seisukohale, et aju ja südame vaheline suhtlus mõjutab meie maailmataju ning kui inimene kogeb positiivseid emotsioone (näiteks tänulikkus või armastus), siis süda edastab seda tunnet suure elektromagnetilise välja abil. See tähendab, et lähedalasuvad inimesed suudavad tunnetada teise inimese positiivseid emotsioone ning ammutada sellest alateadlikult infot. Ühtlasi saab aju ja südame koostöös mõjutada kogetavaid emotsioone: kui inimene muudab oma mõtlemist positiivsemaks, hakkab süda muutma magnetvälja kodeeritud informatsiooni, pannes keha uskuma, et hetkel kogetaksegi positiivset.

Südamest leviv elektromagnetiline väli kannab infot mitme meetri kaugusele, ühendades omavahel inimesi ning elusloodust. See väli muutub eriti tugevaks, kui inimesed teevad koostööd mingi ühise eesmärgi saavutamiseks. Kui inimesed mõtlevad positiivselt, tekitab see positiivseid muutusi nii nende endi kui lähedaste kehades, samuti muutuvad meeldivad kogemused ja emotsioonid n-ö nakkavaks.

Ühisteadvust ja selle mõju on pikaajaliselt uuritud ka Princetoni ülikoolis ülemaailmse teadvuse eksperimendi raames.

Ka kaksikpilu katse on suurepärane näide sellest, kuidas teadvus ja füüsiline maailm on omavahel seotud. Selle katse üks võimalikke selgitusi on, et “vaatleja loob reaalsuse”. Teadusartikkel ajakirjas Physics Essays selgitab, kuidas seda katset on kasutatud arvukalt, uurimaks teadvuse rolli füüsilise mateeria vormimisel. “Vaatlemine mitte ainult ei mõjuta mõõdetavat, vaid lausa loob seda. Me sunnime elektroni valima kindla asukoha. Me ise toodame mõõdetava tulemuse.”

 

Seega – armastavad mõtted, head soovid, palve ja tervenduse saatmine saavad tugevalt mõjutada objekti, millele need mõtted on suunatud. Eriti võimas mõju on suure hulga inimeste samasisulisel ja samaaegsel positiivsel mõttel. Kui inimkond liituks teadvuse tasandil ühtseks ja üksmeelseks, oleks ta suuteline kiirelt muutma kogu maailma, luues meid ümbritsevas energiaväljas üldise tervenemise ahelreaktsiooni. Kas see toimib või mitte, seda võib “Südame ühisväljas” igaüks ise tunnetada.

Kohtumiseni kolmapäeviti kell 21 Telegram.ee-s ja Telegram.ee Facebookis!

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt