SÜDAME ÜHISVÄLI (18.01 kell 21:20): meditatsioon helikausside saatel

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. jaanuar 2023 kell 21:20Foto: Hassan / Adobe Stock

Talvisest pööripäevast 2022 kuni kevadise pööripäevani 2023 saab Telegram.ee-s ja meie Facebookis liituda kolmapäeviti kell 21:00 “Südame ühisväljaga” – ühises teadlikkuses viibimisega, tõstes nõnda ühisteadvust ja energiavälja, et maailm meie ümber saaks terveneda.

NB! Tehnilistel põhjustel algab meditatsioon tavapärase 21:00 asemel kell 21:20.

 

Tänane meditatsioon toimub helikausside saatel, et vabastada enda sees olevaid hirme. “Loobu oma hirmust ja luba nende kausside helidel ja vibratsioonidel puhastada kõik, mis sind enam ei teeni,” juhatab meditatsiooni sisse heliterapeut Bianca Lee.

Erimärkus: parima helikvaliteedi saavutamiseks kasutage kuulamiseks kvaliteetseid kõlareid või kõrvaklappe.

Südame ühisväljas osalemiseks vaata/kuula videot:

 

Telegram.ee soovib anda teadliku panuse energiavälja tõstmisse rahu, rõõmu ja kerguse tasandile – nii lõime liikumise “Südame ühisväli”. Mõne aasta tagused uuringud HeartMathi instituudilt osutavad sellele, et inimeste mõtted ja emotsioonid mõjutavad ka meid ümbritsevaid inimesi ning keskkonda.

Instituudi teadurite leiud näitavad, et südamest leviv elektromagnetiline väli kannab infot mitme meetri kaugusele, ühendades omavahel inimesi ning elusloodust. See väli muutub eriti tugevaks, kui inimesed teevad koostööd mingi ühise eesmärgi saavutamiseks. Seega heade mõtete ja tunnete väli loob positiivset reaalsust.

Mõtetel, soovidel, palvetel ja teistel teadvuse tahteavaldustel on otsene mõju meie füüsilisele materiaalsele maailmale ja inimteadvusel on väga suur roll kogu maailmas toimuva osas – sellele koguneb aina enam ka teaduslikke tõestusi. Loe “Südame ühisvälja” kohta lähemalt SIIT.

Esimest “Südame ühisvälja” viis 21. detsembril 2022, talvisel pööripäeval läbi Erki Kari Kaikkonen, teist Anneli Roots, kolmandat Indrek Himma ja neljandat Carmen Pritson. Võid ka neid järgi kuulata ja südame ühisväljas võnkuda!

 

Toimetas Mariann Joonas


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt