Vene teadlane pildistab hinge lahkumist kehast surma hetkel

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. september 2013 kell 20:10Vene teadlane Konstantin Korotkov leiutas tehnoloogia, mis võimaldab jäädvustada hetke, mil “hing” lahkub kehast, pildistades inimest tema surma hetkel 1990-ndatel väljaarendatud GDV (Gas Discharge Visualization) ehk gaaslahenduse visualiseerimise meetodil toimiva kaameraga. Korotkov on Peterburi kehakultuuri uurimisinstituudi direktor.

 

Korotkov kasutab gaaslahendusel põhinevat visualiseerimise meetodit, mis on välja arendatud Kirliani fototehnika baasil ja näitab, kuidas elujõud kehast järk-järgult lahkub. Korotkovi sõnul kaob elujõud (hing) esmalt kõhu ja pea piirkondadest, samas kui inimese kubemeosa ja süda jäävad elutuks viimasena.

Korotkovi väljaarendatud meetodit toetab ka Venemaa tervishoiuministeerium ja seda on kasutanud stressinähtude ja vähiilmingute jälgimiseks rohkem kui 300 arsti üle kogu maailma. Korotkov ütleb, et tema energiapildistamise meetodit võib kasutada mis tahes biofüüsiliste tasakaaluhäirete diagnoosimiseks reaalajas ja samuti võimaldab see näha, kas inimesel on selgeltnägija võimeid.

Meetod, mis mõõdab reaalajas stimuleeritud kiirgust, mida võimendab elektromagnetiline väli, on Semjon Kirliani efekti edasiarendatud variant. Korotkovi tähelepanekud kinnitavad ka Kirliani teesi, et stimuleeritud elektron-footon valgus inimese sõrmeotste ümber näitab inimese ühtset ja terviklikku füüsilist ja vaimset seisundit.

Põnev on ka Korotkovi nägemus võimu ja mõju arvatavast koormusest, mida võib inimese bioenergiaväljas näha. Rupert Sheldrake’i eksperiment näitab, et inimene tunneb, kui teda vaadatakse, kuna inimese bioenergiaväli muutub, kui keegi teine suunab talle oma tähelepanu, isegi kui see tuleb selja tagant ja on teadlikult mittetajutav.

Ühtlasi hoiatab Korotkov mobiiltelefonide negatiivse kiirguse eest, mis võib tekitada pahaloomulisi kasvajaid. Seda kinnitavad mitmed uuringud.

Korotkovi teooriad on eriti Venemaal väga populaarsed, sest aeg soosib kõikvõimalikke metafüüsilisi ilminguid ja võimalus mõõta seni vaid tunnetuslikuks peetut teaduslike meetoditega avab altervatiivmaailmas uued väravad, põhiküsimuseks igavene teema (surematu) hinge olemasolust.

 

Vaata video 1. osa:

 

2. osa:

 

Allikas: Youtube

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Doris Helina Fjuk

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt