Chase & Statuse esinemine – õhus oli tunda armastust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. veebruar 2013 kell 16:01chase-and-status_1

Laupäeva öösel toimus Saku Suurhallis aasta esimene suurem reiv, kus peaesinejaks oli DJ-de ja produtsentide duo Chase & Status Londonist, keda saatis MC Rage.

 

Viimastel aastatel superstaaride staatusse tõusnud Chase & Status tõi paljudel noortel koguni pisarad silma. Kui esitusele tuli superhitt “Blind Faith”, oli suurhallis tunda armastust ja eufooriat, mis ühendas kõik peolised sõltumata rahvusest, soost või vanusest.

Hakkas silma, et reivikülastajate keskmine vanus ei ole enam 20, vaid pigem 25. Kohal oli palju vana kooli reivareid, isegi üle 40-aastasi klubilisi, kes suudavad lõpuni püsida erksad ja ärksad. See on väga hea märk Eesti reivikultuuris, mida endiselt kipub saatma negatiivne maine – arvatakse, et seal käivad vaid alaealised kalkarid.

 

photo

 

Erilised kiidusõnad tahaks öelda korraldajatele. Kõik toimis nagu kellavärk: kiire sissepääs, meeldiv teenindus joogiletis ja garderoobis ning mis peamine – väga viisakad turvamehed. Neid vihaseid kiilakaid põkke ei näinud mina ühtegi. Samuti puudusid reivilt hipsterid – kohale tulid need, kes selle muusika nimel elavad.

Kui Chase & Status lõpetas, läks peale üks osapool duost Delta Heavy (UK) ja küte läks karmimaks. Õhtu jooksul mängisid muusikat veel DJ-d Killsonik (UK), MHKL & K-SEIN, S.I.N. ja Planeet.

 

Loodan väga, et korraldajad jäid peoga vähemalt nulli – ehk tuli väike kasumgi, mis oleks motivatsiooniks järgmiste ürituste läbiviimiseks. Sel laupäeval said aga paar tuhat noort fantastilise elamuse.

 photo (1)

 

Vaata ja kuula: Chase & Status feat. Liam Bailey – “Blind Faith” video.

 

Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt