Doos šveitsi koroonahuumorit! Video: „Jah… Kõigepealt koroonaviiruse vaktsiin, siis juba Teie pilet…“

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. mai 2021 kell 12:57Foto: Canva

Tänases sõgedas maailmas ei tea vahel enam, kas naerda või nutta – koroonahulluses elamine meenutab kohati absurdihuumorit. Paraku see, mis veel aasta tagasi võis tunduda musta huumorina, hakkab tänaseks meenutama düstoopilist õudusfilmi. Vaktsineerimislautadeks muudetud spordihooned, kus maski taha varjunud tuimade silmadega inimesed süsti ootavad … Pressikonverentsidel robotina koroonamulli suust välja ajavad mõtlemisvõime kaotanud ametnikud … Tänavamuusikuid peedistavad politseinikud… Inimesi õigeteks ja valedeks jagavad nutikad ja vähemnutikad vaktsineerimispassid …

 

Kujutage ette, et te sõidate rongis ja vagunisaatja küsib teilt … Ei, mitte piletit, vaid vaktsineerimiskaarti. Suurem osa rahvast järgib ontlikult reegleid ja teeb seda, mida kästakse – igaüks küll omamoodi, ent ikkagi seaduskuulekalt. Mis aga juhtub siis, kui kontroll jõuab inimeseni, kes ütleb „Mul on suurepärane immuunsüsteem. Iga päev söön ühe õuna ja võtan homöopaatilisi terasid“? Seda, kuidas meie igapäevane reaalsus lähitulevikus välja hakkab nägema, saategi vaadata alljärgnevast videost.

 

Allikas: SRF Deville

Foto: Canva

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt