Terviseaktivist Markus Rothkranz ei karda mingeid vaktsiine?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. oktoober 2020 kell 20:21Foto: ekraanikuva + Canva

Markus Rothkranz (58) on Hollywoodi taustaga (lava)kunstnik ja produtsent, kes viimased 10 aastat on keskendunud ennekõike tervislike eluviiside propageerimisele. Noorusliku olekuga ja energiat täis mees väidab, et sööb ainult ühel kord päevas, pole elu sees joonud kohvi, alkoholi ega tarbinud ka muid erguteid. Nooruspõlves olevat Markus olnud suhkrusõltlane, kuid sellega on tema toidupatustamised piirdunud.

Oma Youtube’i kanalit “The Healthy Life” iseloomustab mees nii:

Romantiliste looduslike ravimeetodite eneseabi kanal, mis inspireerib teid ennast loomulikult tervendama, õppima ettevõtjate saladusi saavutamaks edu, raha ja isiklikku vabadust. Lisaks leiab kanalist toortoidu-, vegan-, ja gluteenivabade toitude retsepte; kogemusi looduslike ravimeetodite, vahelduva paastu (intermediate fasting) ja kaalulangetamise kohta ning näpunäiteid, kuidas ravida diabeeti, vähki, pärmseent, ärritunud soole sündroomi, crohni tõbe, südamehaigusi, põletada rasva loomulikult viisil jne. Seda pakub seksikas ja lõbus blond koos Hollywoodi keerdkäikude ja animatsiooniga läbi huumori ja parimate treeningute lamedate kõhulihaste saavutamiseks.

Ning koroona ja vaktsiinide kohta ütleb mees, et seda ei peaks üldse kartma ning kutsub inimesi üles mitte olema nii kuradima jõuetud hädapätakad – terve inimene ei pea kartma mingeid vaktsiine, baktereid, viiruseid jne. Tervislike eluviiside harrastamine ongi ise vaktsiin kõigele.

 

Allikas: The Healthy Life Youtube

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt