Saksa näitlejate koroonasketšid: “Olge edasi ahastuses. Ärge ainult kahelge!“

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. mai 2021 kell 15:03Foto: ekraanikuvad + Canva

Koroonakriis on jõuliselt tunginud ka kunstivaldkonda. Selles videos võtavad sunnitud loomingulisel puhkusel olevad Saksa näitlejad iroonilises võtmes koroonaajastu olemuse kokku. Kuna vaid vähesed eksperdid teavad, mis meile hea on, siis tulebki kõik ära keelata! Tuleb testida ja toetada, sest nii öeldakse ja kästakse. Hoidkem oma hirmudest kõvasti kinni, sest ilma hirmuta ei oska me edaspidi enam elada. Ja ärge unustage sotsiaalmeedias kiruda kõiki neid, kes ei mõtle nii nagu teie. Vaikige ja toetage valitsuse koroonameetmeid!

 

Vaata videot:

 

Vaid vähesed eksperdid teavad, mis meile tõeliselt hea on

Jan Josef Liefers: “Ma olen väga tänulik, et eiratakse vastutustundetute ja ebainimlike arstide ning teadlaste seisukohti, kes on teisel arvamusel kui valitsust nõustavad erinevaid auhindu pälvinud eksperdid. Sellistele ei tohi me sõnaõigust anda. Sest lõppude lõpuks teavad vaid vähesed eksperdid, mis meile tõeliselt hea on. Me peame lihtsalt kõigega nõustuma ja tegema, mida meilt nõutakse! Olge edasi ahastuses. Ärge ainult kahelge!“

Toetage koroonameetmeid, sest neid on vaja toetada!

Samir Dan Hauer: “Mina toetan koroonameetmeid sellega, et ma neid toetan. Ma võin ka öelda, et ma toetan koroonameetmeid või et ma toetan koroonameetmeid. Või siis, et ma toetan koroonameetmeid. Mina toetan koroonameetmeid. Ühest küljest, ma toetan koroonameetmeid, sest ma toetan neid ja teisest küljest, et ma toetan koroonameetmeid. Jääge terveks. Toetage ka teie!“

Hoidke oma hirmudest kõvasti kinni!

Volker Bruch: “Ma olen tähele pannud, et kui ma tunnen vähem hirmu, siis see tekitab minus hirmu. Ma olen terve aasta hirmu all elanud ja nüüd ma tunnen, et see hirm hakkab kaduma, see omakorda tekitab minus hirmu. Ma tahan jälle hirmu all elada, sest ilma hirmuta on mul hirm. Seetõttu pöördun ma meie valitsuse poole: Meie maa rahvas vajab hirmu. Jääge terveks ja hoidke oma hirmudest kõvasti kinni.”

“Ma kirjutan Twitteris, kui egoistlikud on parki läinud inimesed”

Nadine Dubois: “Ma olen näitleja ja ma kaitsen ennast ja teisi sellega, et ma jään koju. Õnneks saan ma seda endale lubada. Sest on olemas piisavalt palju inimesi, kes käärivad käised üles ja kogu töö ära teevad, nii et mina saaks rahus kodus istuda ning ennast ja teisi kaitsta. (…)

Mida ma aga heaks ei kiida on see, kui inimesed, kes muidu elavad väikestes pisikestes korterites, nädalavahetustel välja lähevad ja ennast parkidesse sisse seavad. Mina lähen pigem oma rõdule ja kirjutan Twitteris, kui egoistlikud sellised inimesed on. Seejärel lähen ma oma katuseterrassile päikesepaistet nautima, ma tunnen ennast hästi, sest ma kaitsen nii ennast kui teisi. Jääge terveks ja talitage nii nagu mina.”

Rohkem hirmu ja vähem paanikat!

Bernd Gnann: “Hirm tekib mul siis, kui valitsus ütleb, et asjad on halvasti, võtke olukorda tõsiselt. Paanika aga siis, kui ma väljaminekukeelu ajal viin koera välja jalutama ja pean seetõttu 500 eurot trahvi maksma. Mulle sobiks rohkem, kui oleks rohkem hirmu ja vähem paanikat. Seega on mul konkreetne palve valitsusele. Palun tekitage jälle rohkem hirmu: maalige meie vaimusilma ette õudusstsenaariumid miljonite surnutega, rääkige lastelastest, kes on oma vanavanemad nende nakatamisega teise ilma saatnud. See oleks hea, sest siis tunneks ma rohkem hirmu ja vähem paanikat, nii nagu praegu ei saa enam edasi minna, sest siis elaks ma pidevas paanikas.”

Töö kogukonna heaks – testime lapsi kogu öö

Cem Ali Gültekin: “Öösel kell kaks läheb lahti, käin ja helistan naabrite uste taga ning ajan lapsi nende voodidest üles. Testi võtan ninaneelust pulga abil, mõnel tekib sellest okserefleks, aga sellega tegelevad vanemad. Hommikul kella viieks on ring peale tehtud. Siis ma lähen koju, äratan oma lapsed üles ja testin neid!”

Vaikige ka teie ja toetage valitsuse koroonameetmeid!

Josef Bundschuch: “Enne tundus mulle kõik liiga vali ja liiga kiire. Nüüd istun ma õhtuti sageli rõdul ja kuulan vaikust. Ma kuulan seda olematut melu, mida muidu tekitaksid baarid ja restoranid. Ma kuulatan hääli teatritest ja kontserdisaalidest, mis on suletud. Mind valdab täielik rahu. Ma ei taha ise ka enam eriti midagi öelda!”

 

Allikas: allesdichtmachen YT

Foto: ekraanikuvad + Canva

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt