Musta huumorit Facebookist: Terviseameti ja Eesti Loto koostöös on tulemas uus loterii “Jolleri Pada”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. juuli 2021 kell 14:49Foto: Facebook

Terviseameti ja Eesti riigi meeleheitlik vaktsiinikampaania on omandamas uusi mõõtmeid. Lootustandev märk sellest, et rahvas siiski ei maga, on see, et Facebookis ringleb nalju, mis selle aasta kõige teravamal teemal tabavalt keelt teritavad. Jagame musta huumorit, mille autoriks on A.R.

 

Sellel nädalal oli juba pisut “spoiler alert’i” ehk leket, mis häid mänge tulevikus on plaanis. Nimelt, Terviseametil on plaanis käed lüüa Eesti Lotoga.

Tulemas uus loterii: Jolleri Pada

Kes kraabib välja kolm pealuud ehk kolpa, pääseb otsesaatesse ratast keerutama.

Auhinnad:

 1. trombotsütopeenia
 2. südamelihase põletik
 3. anafülaktiline šokk
 4. 5 €
 5. Bell’s Palsy
 6. nurisünnitus
 7. 10 €
 8. neuroloogiline kahjustus
 9. seljaaju põletik
 10. 15 €
 11. Guillain-Barre sündroom
 12. ja palju palju muud toredat
 13. NB! Õnnerattal on ka lahter 10 000 € peale. (See, kes selle välja keerutab, peab olema kas raskelt kannatada saanud või surnud ja võitma edaspidi kõigis kohtuastmetes nii teostajat kui ka Terviseametit ja Ravimiametit. Võitja peab edukalt ära tõestama, et tal ei olnud eelnevaid kaasuvaid haigusi, ka siis, kui ta sellest ise veel teadlik ei olnud. See tähendab, et pelgalt ütlusest “Ma olin enne täitsa terve inimene” või “Ta oli täitsa terve inimene” peavõidu lunastamiseks ei piisa. Meil siin käib ikkagi aus mäng ja enne kui maksumaksja rahakotist peavõit välja makstakse, tuleb täielikult veenduda, et tekkinud kahju ei eksisteerinud juba enne õnneratta keerutamist.)

Hasartmängud on enne 21-aastaseks saamist Eestis keelatud ja samuti ka lihtlabase loto mänguks peab juba teab mis ajast 18 aastat vana olema, aga kuna tegemist on ikkagi eriolukorraga, siis Terviseameti tungival nõudmisel tuleb Eesti Loto vastu ja Jolleri Pada võib nüüdsest mängida juba ka iga 12-aastane.

Tegelikult on Jolleri Pada võimalik olnud juba mängida jaanuarikuust saadik, aga nüüd lisanduvad õnnerattale ka rahalised auhinnad ja juba paar nädalat on hasartmängu vanusepiirangud olnud kriisiolukorra tasemel ehk alates 12. eluaastast.

 

A.R.

 

Allikas: FB

Foto: FacebookKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt