Inspireeriv lugu odavast unistuste majast

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

3. november 2013 kell 13:14Nick-Lilah-5Luues endale kodu, on enamusel meist mõttes ja silme ees võimalikult valgusküllane eluase. Kuidas teile aga meeldiks veeta oma vaba aeg majas, mille terve sein on ehitatud erinevatest vanadest akendest, kust avaneb vaade lummavale rahvuspargile?

 

Kahel noorel inimesel – fotograaf Nick Olsonil ja disainer Lilah Horowitzil, kel vanust kahepeale kokku 50 aastat, õnnestus kasutades vana lammutatud lauda materjale ja ümbruskonnast kokku kogutud aknaid, ehitada säärane maja vaid 500 dollari eest.

 maja 1

maja 2

maja 3

Noorte kunstnike sõnul ajendas klaasis seina ehitama soov, et Olsoni pere maadelt New River Corge´i Rahvuspargi äärealadel, Lääne Virginias, avanev vaade võiks olla ka tubastes tingimustes ööpäevaringselt kättesaadav. Klaasseina abil tulevad koju kätte nii päiksetõus, -loojang kui ka tähistaevas. Paari sõnul on majas magades tunne, nagu lebaksid lageda taeva all.

Hoones puudub küll kanalisatsioon ja elekter, kuid see ei sega elanikel nautimast võlusid, mida suvekodu neile pakub. Tulevikus on majale plaanis juurde ehitada ka köök, vannituba ja tualettruum.

 

Vaata lähemalt:

 

 

Allikas: Yahoo! Homes

 

Toimetas Sander Soomaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt