Jalgpallistaar tegi fännile südamliku üllatuse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. veebruar 2013 kell 18:38surprised_fan_in_doorway-Fox-video

Ameerika NFL liiga jalgpallur Donald Driver otsustas enne pensionileminekut teha üllatuse 78-aastasele fännile, kes oli mõni päev varem välja öelnud, et ta ei soovi enam muud kui ainult Driverit kallistada.

 

Angie LeRoy’d intervjueeriti veebruari alguses Fox11 uudistesaates Donald Driveri karjääri tunnustava saatelõigu jaoks. Naine rääkis seal ka oma võitlusest vähiga ja sellest, et tema suurimaks sooviks on minna vaatama Green Bay Paceri meeskonna mängu, kus Driver oma 14-aastase karjääri viimase etteaste teeb. Lisaks jutustas naine, et tahaks oma lemmiksportlast kallistada.

 

LeRoy lugu ei jätnud külmaks ka Driverit ennast, kes otsustas pärast mängu lennujaama sõites teha väikese vahepeatuse ja fännile heameelt valmistada. Loomulikult oli Angie üllatusest keeletu. Ka jalgpallur ise oli nii liigutatud, et valas mõne pisara. “Ära nuta,” lohutas ta naist, “ei tohi rohkem nutta, olen täna juba niigi nutnud.”

Angie sai Driverilt ühe kallistuse asemel mitu, lisaks lasi ta sportlasel oma Green Bay Paceri pusale autogrammi kirjutada. Donald Driveri lahkudes helistas LeRoy kohe oma sõbrannale, et põnevast külalisest rääkida. Fox11 reporter tõdes, et Angiel on nüüd pikaks ajaks, millest rääkida.

 

Allikas: Fox11 (+ video)

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt