KUULA! Hannes Võrno “Fakebooki” 1. osa: Meelte manipulatsioon (külas Raivo Juhanson)

8. jaanuar 2020 kell 14:51Foto: Fakebook logo

Alates 8. jaanuarist on kolmapäeviti kell 12 ehk kesknädala keskpäeval Telegrami Facebooki eetris Hannes Võrno saade “Fakebook”! Avaepisoodis on saatejuhi kaasamõtlejaks Raivo Juhanson. “Esimeses episoodis tuleb pikemalt jutuks manipulatsioon, millega meid voonakestena õukonna infoniitudel karjatatakse,” tutvustab pilooti autor ise.

 

Raivo Juhanson on ettevõtja, kes on olnud eri aegadel 100% pühendunud nii ärile kui ka vaimsusele ning on tänaseks jõudnud arusaamale, et ükski äärmus ei ole pikka aega hea ning parim on kulgeda kusagil keskel, olles nii mõistuses kui ka südames. “Me elame läbi võlts-mina, teadvustamata kes me tegelikult oleme,” ütleb Raivo ja lisab, et inimesi, kes teadlikult ei ela, on lihtne manipuleerida.

Tund aega kestvas jutuajamises arutlevad Võrno ja Juhanson muuhulgas selle üle, kas meil on kunagi võimalik jõuda nii teadlikusse maailma, kus inimesed reaalselt võtavadki ise vastutuse ja hakkavad süsteemi n-ö seest poolt õõnestama. Näiteks, et parkimiskontrolör ei kirjuta enam trahve, harvesterijuht metsas enam puid ei puuduta, põllumees enam mürgist väetist ei külva jne…

Esimest episoodi saad täispikkuses järelkuulata siin:

 

Vaata ka: Hannes Võrno Fakebook FB, Telegrami FB

NB! Esimene podcast on täispikkuses kuulatav kõigile! Järgmised podcastid on täispikkuses kuulatavad Minu Telegrami tellijatele, teised saavad maitsta saate esimest 15 minutit. Telli Minu Telegram avamishinnaga 1 aastaks vaid 33 euro eest: https://www.telegram.ee/subscription-page

Salvestus: Studio89 (kodukas, FB)
Helirežissöör: Franck Reisner

Pilt: Fakebook logo

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt