Uue teadliku meesenergia manifest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. august 2019 kell 22:35Ettevõtja ja enesearengunõustaja Raivo Juhanson postitas oma Facebooki seinale lühikese ent sügava teadaande, mida on edasijagajate poolt juba uue teadliku meesenergia manifestatsiooniks nimetatud. Nõustume, jagame ka.

 

Ma lõpetan võitluse, sest nüüd märkan, et kõik lahingud on toimunud minu sees ja iseendaga. Lõpetan hävitamise, sest olen elanud pimeduses ja ei ole märganud loomingu tõelist ilu. Lõpetan vägivalla, sest ei ole teadvustanud kui palju see meile kõigile on toonud hingelisi traumasid ja kannatusi. Lõpetan madaldamise, sest ei ole osanud kunagi tõsta. Lõpetan looduse reostamise ja metsade maha raiumise, sest ei ole aru saanud, et see on minu hinge kodu. Lõpetan vihkamise, sest ei ole osanud südamest andestada. Lõpetan võistlemise, sest olen pidanud ennast ebapiisavaks ja ei ole näinud, kes TEGELIKULT OLEN. Nüüd ma näen kõike seda!

Ma valin täiesti UUE TEE – kerguses, lihtsuses, usalduses, rõõmus, aususes, austuses ja vabaduses. Valin uue puhta ja teadliku meesenergia, et asuda naisenergiaga jumaliku kvaliteediga koostöösse ja koosloomisesse. VALIN ARMASTUSE JA UUE MAAILMA!

 Raivo Juhanson

 

Allikas: Raivo Juhansoni FB

Foto: Terje AtonenKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt