Pidutse alkoholivabalt! Ekstaatiline tants viib Solarise katusele

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. juuli 2020 kell 19:11Tiit Trofimov on juba tükk aega korraldanud Eestis alkoholivaba tantsupidu „Ekstaatiline tants”. Nüüd on ekstaatiline tants jõudnud ka linnapidudesse, kus saab linnatulede säras muusikat ja tantsimist nautida. Järgmine ekstaatilise tantsu õhtu toimub 23. juulil kell 18–22 Solarise katusel kohvikus Komeet.

 

Turvaline keskkond pidutsemiseks

Alkohol toob allasurutud emotsioonid üles ja siis on energia täiesti teine, “Ekstaatilise tantsu” õhtutel ollakse aga joobunud tantsust, vabast liikumisest, muusikast. “”Ekstaatilisel tantsul” jääb palju lollusi tegemata, mida tihti just joobes olekus tehakse ja pärast ei jõuta ära kahetseda. Naistele meeldib siin eriti, sest nad tunnevad end selles keskkonnas turvaliselt ja hästi,” nendib Trofimov.

Külje Matchmaking.ee asutaja Kätlin Kalling sattus “Ekstaatilisele tantsule” sõbranna kaudu. Ta teadis tantsust, kuid polnud leidnud motivatsiooni minna. Pärast esimest külastust teadis ta, et rohkem ta sellelt ürituselt ei puudu.

“Esimene põhjus, miks ma seal käin, on tantsimine. See annab võimaluse turvalises keskkonnas tantsida ja lubab kehal maksimaalselt avaneda eluenergiale. Ei pea ennast kuidagi tagasi hoidma või kaitsma, kuna inimesed on üldiselt puhtas ja kõrges energias,” sõnab ta. “Teine oluline põhjus on muidugi inimesed. Võimalus kohata huvitavaid inimesi, kes liiguvad sarnastel trajektooridel või kellega on elus midagi ühendavat jagada.”

 

Mõnus muusika viib ekstaasi

Plaate keerutab DJ Rain Tunger, kes mängib muusikat läbi südame ja oskab rahva suurepäraselt üles kütta. Raini toetab löökriistadel Sim Koppel, kes enda trummipõrinaga annab juude mõnusat vürtsi ja ekstaasi.

“Mingi hetk paned tähele, et omal ka jalg tatsub ja nii ta läheb. Mingi hetk avastad, et järgmine kord peaks teksapükste asemel olema Aladdini püks või retuusid hoopis ja õhem särk või üldse ilma, kuna see ebamugav (triik)särk on läbimärg, aga nagu päriselt hea on ja davai, homme ei ole pohmakat ka, sest ma olen kaine! Ülikõva!” ütleb fotograaf Sten Roosvald.

 

Tantsu vahel pakuvad vaheldust alkoholivabad joogid ja mahetoidud

Komeet pakub osalejatele uut mahemenüüd, toorkakaod ja erilisi alkoholivabasid kokteile ning mullijooke.
“Veel üks põhjustest, miks ma “Ekstaatilisel tantsul” käin, on see, et saab kogeda väga erilisi maitseelamusi. Näiteks matcha shot’id Chado teepoelt, Horre Saluste imelised šokolaadid ja niitvad kakaojoogid. Superfood’ide baarist leiab igaüks midagi sobivat, mis korralikult boost’ib nii energeetiliselt kui ka biokeemiliselt,” räägib Kätlin Kalling.

 

Vaata lisaks: sündmus Facebookis

Foto: Argo Anijärv

 

Toimetas GoodNews

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt