Alkovaba maskiball reedel Tallinnas: Tahame, et täiskasvanud lõbutseksid nagu lapsed!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. veebruar 2017 kell 19:55maskiballReedel, 24. veebruaril toimub Tallinna underground klubis 9/11 juba teist korda alkoholivaba pidu, sel korral on tegu maskiballiga. “Eelmisel aastal vahetult enne jõule toimunud alkoholivaba tantsuöö oli täielik üllatus paljudele – kes oleks arvanud, et ilma kangema kraamita võib olla nii lõbus,” muigab 9/11 üks asutajaid Tarmo Kull, kes on legendaarseks saanud sellega, et on juba ligi 15 aastat pea igal nädalavahetusel täiesti kainelt pidutsenud.

 

Alkoholivaba peosarja nimi “Eetiline hedonism“ tähendab nii peo maksimaalset nautimist kui ka samal ajal oma tervise hoidmist ja peokaaslastesse heatahtlikult suhtumist. “Eelmisel peol saime eriti palju tagasisidet just naistelt, kes ütlesid, et tundsid end tantsuplatsil ilma alkoholi vaibita palju turvalisemalt ja vabamalt, kui tavalistes klubides,“ ütleb Kull.

“Ja tegelikult oskavad täiskasvanud ju ilma alkoholita olla sama energilised ja ülemeelikud nagu lapsed. Tahame, et meie peol tekiks õhina tunne, et said välja mängima! Seepärast oleme reedeks varunud igasugu naerutavaid üllatusi ja ka maskide kandmine ise annab peole mängulisust juurde,“ lisab ta.

Peol pakutakse alkoholivabasid kokteile, tee- ja kohvijooke, jäätisekokteile (ka vegan jäätisega!), värskeid mahlasid, aga ka pirukaid, puuviljasalatit, energiat andvaid mahekakaopalle, tooršokolaadi jne. Lusti jäädvustamiseks tuuakse vaid selleks ööks klubisse ka fotokiosk.

Alkoholivabalt pidutsemisel on aina suurenev austajaskond. Näitleja Saara Kadak kommenteeris portaalis Alkeemia: “Ma ei ole küll täiskarsklane, aga mind pole alkohol umbkaudu viis aastat põhimõtteliselt üldse huvitanud ja ma ei ole millestki ilma jäänud, vastupidi – peod on toredad ja meeldejäävad ning ei mingeid terviseprobleeme. Ja ma ei arva, et ma selle pärast igavam inimene oleks. Kuigi, oi kui mugav on praegu minu vabandus, et ei aitäh, ootan last – inimesed saavad kohe aru ja ei mõista kuidagi hukka ega vaata viltu. Nii võiks ka muidu olla!“

Paljud inimesed ei ole aasta(kümne)id kainena peol olnud ja ilmselt isegi ei kujuta enam ette, kuidas see olla võiks. Sõltumatud kaine pidutsemise eksperdid aga soovitavad alkovaba pidutsemist omal nahal järgi proovida ;).

Maskiball kulgeb valdavalt proge ja tech-house´i rütmides, pulti astuvad:

  • Solid Steel (R2, Progressioon)

https://soundcloud.com/progressioon-1

  • Ivo Naries (Bling)

https://www.mixcloud.com/ivonaries7/

  • Type-O (9/11)

https://soundcloud.com/djtype-o

  • EQ (9/11, Technoir)

https://soundcloud.com/someonecares

  • Sten Roosvald (Tuli Ära)

https://www.mixcloud.com/sten-roosvald/

  • Hando Tõnumaa (9/11, Technoir)

https://www.mixcloud.com/handotonumaa/

 

alkovaba

 

Lisainfo: Maskiball Facebookis

Loe ka: Miks armastavad ilma alkoholita pidutseda jutuvestja, koolitaja ja elu-uurija Erki Kaikkonen ning spirituaalne nõustaja ja parapsühholoog Ilona Karula.

Foto: booth.ee

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt