Täna toimub kolmandat korda Metsalaulupidu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

4. juuli 2020 kell 9:28Foto: Facebook

Metsalaulupidu toimub kolmandat korda Soomaa rahvuspargis, Hüpassaare rabasaarel 4. juulil kell 15. 

 

Seekordse laulupeo alapealkiri on Iseolemine. “Lauldes regilaule, jutustades lugusid ja loitsides, tuletame meelde, et me oleme metsarahvas, kelle maailmatunnetus on sügavalt loodusega seotud. Elu meis endis võimaldab südamel kõnelda loodusega ja kuulata elavat me ümber. Ilmapuu juur toob meid kokku ja paneb rõõmus laulma. Õnn on olla ise, hoida elu ja loodust, veel mäletada esivanemate tarkusi, teada laule ja salasõnu,” seisab sündmuse tutvustuses.

Kaasa soovitatakse võtta oma piknikukorv ja istumisalune ning ilmaoludele vastav riietus. Laulupidu toimub Viljandimaal Soomaa rahvuspargis, Hüppassaare matkaraja rabasaarel (vaata täpsemat asukohta kaardil).

Sündmusele toimub eelregistreerimine, pileti saab soetada kohapeal sularahas (pääse 10€, õpilased ja pensionärid 5€, perepilet 25€ (2 täiskasvanut ja kõik lapsed), toetajapilet – niipalju kui soovid või saad).

 

Vaata ka: http://metsalaulupidu.ee, Metsalaulupidu Facebookis

Foto: Facebook

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt