Tegevust alustas alla 25-aastastele mõeldud FB-grupp/jutunurk “Telegrami noored”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

11. veebruar 2020 kell 13:30Nagu viimase Telegrami Podcasti järgselt sai välja kuulutatud, siis Telegrami Facebooki lehe all alustas tegevust grupp “Telegrami noored“, mida veavad saadet külastanud Anna Liisa (16) ja Sära (14).  Grupiga on oodatud liituma kõik alla 25-aastased noored, keda huvitavad Telegramis kajastatavad teemad.

 

“Me tegime selle grupi, kuna tahtsime jagada ja rääkida enda vanustega neil teemadel. Paljud meie vanused, kellega me oleme proovinud asju arutada, on pidanud meid imelikeks. Ootame ise sinna avatud mõtlemisega ja julge välja ütlemisega noori, kes suudavad kaasa mõelda ja ei hakka kohe totakaks sõimama (“jagavad matsu”),” ütlevad Sära ja Anna Liisa ise.

Telegrami noored grupiga saad liituda SIIN.

Podcasti Anna Liisa ja Säraga saad kuulata siit:

PS. Kui palusime neiudel enne Telegrami Podcasti külla tulekut saata meile ka vanemate nõusolek alaealiste saates osalemise kohta, kirjutas üks emadest nii: “Mul on hea meel, et noored ajavad oma asja ja nende tegemised ei seisne koos eakaaslastega purju joomises.”

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.