Tulevikusaade #4: reaalsusloome masterdamine algab otsusest võtta vastutus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. mai 2023 kell 11:44Mariann Joonas, Andri Peetso, Janika Veski ja Hando Tõnumaa. Foto: Telegram.ee + Canva.com

Teie ees on neljas osa Telegrami 10. sünnipäevale pühendatud saatesarjast, mis keskendub tulevikule. Ja mitte sellele düstoopilisele tulevikule, mida nii peavoolumeedia kui ka alternatiivmeedia üksteise võidu eri nurkade alt maalivad, vaid positiivsele tulevikule. Kui mõte loob maailma, siis millist maailma oleme me võimelised looma positiivsete mõtetega?

 

Sel korral räägime reaalsusloome praktikast – kas oma reaalsust on võimalik tõepoolest ise luua? Ja kuidas see käib? Meie külalised toovad näideid oma elust, kuidas nad on hoolimata ekspertide arvamusest, et “meditsiin siin enam aidata ei saa”, võtnud vastutuse elu ja tervise eest enda kätte ja tervenenud/tervendanud arstide abita.

Telegrami loojate Mariann Joonase ja Hando Tõnumaaga vestlevad toitumise abil multiskleroosist paranenud biohäkker, autor ja terviseuurija Andri Peetso ning oma lapse elu arstide abita päästnud teadliku loomise uurija Janika Veski.

Esimene pool saatest on vabalt vaadatav/kuulatav kõigile:

Täispikk saade, on kuulatav/vaadatav ainult Minu Telegrami tellijatele SIIN ALL.

Saatesarja esimest osa, kus olid külas Beautiful Me rullmassaaži salongideketi tegevjuht Kee Abel ning produtsent ja režissöör Lauri Pedajasaad vaadata siit<

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt