***VIDEO*** MMS – müüdid ja tegelikkus: meediavaled, MMSi teadus ja kasutamine meditsiinis (Janika Veski ettekanne)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. juuli 2018 kell 10:212015. aasta sügisel lahvatas võimas meediaskandaal: pärast seda, kui Janika Veski ja Merili Kukushkin pidasid 300 inimesele ettekande MMS ja DMSO teemal Uue Ühiskonna Loomise konverentsil. Ilmselt mäletavad kõik seda materdamist ja sopaga loopimist, MMSi turvalisust ei uuritud avalikus meedias ja vabandust ei palutud ka siis, kui politsei 2016. aastal leidis, et MMS ei keeranud kellegi tervist tuksi.

Täna, 10. juulil kell 21.30 on see ajalooline hetk, kui üks teleajakirjanik on lubanud küsida päris küsimusi MMSi kohta, ning Janika on lubanud anda neile vastused. Tallinna TV saadet “Hannes Võrno 33 minutit” saab järelvaadata siit.

 

Võrno ise tutvustab saadet Facebooki postituses nii: “Kaks tuhat aastat tagasi, löödi sõnumitooja pööbli hullunud kisa saatel risti. ENSV-s, tegi võim oma vastastest sundravitavad vaimuhaiged, või ohtlikud pederastid ning eraldas nad teiste hirmutamiseks jõuga ühiskonnast. Miks on MMS-ist ehk “kloriidijoomisest” saanud ühtede jaoks imeravim ja päästev eluosa aga teistele jõulise naruvääristamise ning parastava muttatampimise sihtmärk, räägib avameelselt ja esmakordselt Eesti avalikus meedias otse-eetris, Janika Veski.”

Seni aga pakume vaatamiseks/kuulamiseks Janika Veski 2017. aasta kevadel täissaalile peetud ettekannet Telegrami konverentsilt: “MMS – müüdid ja tegelikkus: meediavaled, MMSi teadus ja kasutamine meditsiinis”.

 

Toimetas Mariann Joonas

 

Video: Mind Media

Foto: Karli Saul / Delfi

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt