Eesti on hullem kui Nõukogude Liit? Sõjaväest kõrvalehoidjatelt võetakse juhtimisõigus?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. september 2023 kell 12:00Eesti jalaväelased õppustel. Foto: Wikimedia Commons / Sgt. John Carkeet IV   

Kuigi Eesti peaks justkui olema vabariik, siis reaalsus on hoopis midagi muud. Kui sa ei lähe sõjaväkke, siis võidakse sult ära võtta autojuhtimisõigus, vahendab Geenius. Selgub, tänavu on juba kolmelt noorelt ära võetud juhtimisõigus, kuna nad ei soovi ühineda organiseeritud kuritegevusega ja minna sõjaväkke. See ei ole demokraatia, vaid see tähendab, et Eestist on saanud veel hullem diktatuuririik, kui seda oli kunagine NSVL.

 

Miks peaks keegi tahtma minna sõjaväkke? Mis selle mõte on? Kas meil on ajaloost ette näidata kasvõi ühte näidet, et sõjaline konflikt on kunagi ära lahendanud algse konflikti? Ei ole. Seega on igasugune sõjapidamine, sõjaväes käimine ja kõik sellega seonduv täiesti mõttetu.

Ma ütlesin juba aastal 2012 ilmunud “Ulmefilmis”, et sõjaväe ainus eesmärk on kaitsta valitsust oma rahva eest võimaliku ülestõusu vastu.

Kuna meie ajaloo suurim sõjaline konflikt – terrorismivastane sõda – sai alguse USA 11. septembri terrorirünnakute sisetööst, on momentaalselt igasugune sõjandusega seotud tegevus lihtsustatult öeldes organiseeritud kuritegevus.

Kuna ka Venemaa vaikib 9/11 sisetöö osas, siis see tähendab, et ka igasugune Ukraina proksisõjaga seonduv on samuti kokkumäng.

9/11 on väga sarnane koroonapettusega – tühjast kohast lavastati näiline hirm ja nähtamatu vaenlane, kelle elimineerimiseks hakati piirama inimõigusi ja survestati erinevaid diktatuuri rajavaid praktikaid kõikjal maailmas üheaegselt (loe: kommunism).

Kõik olid kahtlusalused.

Kõik valitsused läksid sellega kaasa.

Ja kõik valitsused ja erakonnad lähevad sellega tänase päevani kaasa, sealhulgas ka Eestis.

 

Kurb, kui suurim vaenlane on omaenda rahvas!

Koroonapettusega me nägime, et Eesti sõja- ja kaitsevägi ja ka kaitseliit on täiesti mõttetud organisatsioonid. Kui valitsus survestas omaenda rahvast osalema eluohtlikes ja põhiseadusega vastuolus olevates inimkatsetes, ei tulnud rahvale appi ei Eesti sõjavägi, kaitsevägi ega ka mitte kaitseliit. Seega, kõik need miljardid, mis nendele organisatsioonidele kulutatakse, on sisuliselt mahavisatud raha.

Kas tõesti on vaja selle nonsensi eest kulutada veel rohkem maksumaksja raha, et kuulutada “Anname au”?

Milleks soovib Eesti politsei- ja piirivalveamet osta suurtes kogustes snaiperpüsse ja käeraudu? Kindlasti mitte välisvaenlase arreteerimiseks.

Koroonapettuse saaga järgmine samm on ülemaailmne “pandeemialeping”, mis näeb ette, et WHO jt terroriorganisatsioonid soovivad hakata dikteerima, millal mina või sina oleme haiged. Sellele lepingule on nõusoleku andnud juba näilised “Eesti rahva” esindajad, kuigi rahva käest keegi luba ei küsinud (ja enamikul rahval on sellest ka täiesti ükskõik).

Siis jäävadk alles need vähesed, kes julgevad terrorismile vastus seista. Tavaliselt nimetatakse neid ohtlikeks lamemaalasteks, nagu me seda nägime koroonapettuse ajal.

Lähitulevikus ei saa välistada stsenaariumit, kus WHO ütleb, et Eesti tuleb panna taas karantiini ning kohalik sõjavägi/politsei hakkab seda survestama ja tervisesportlasi arreteerima.

See on väga sünge stsenaarium, kuid sugugi mitte ulme, sest nagu me näeme, massidel on sellest suhteliselt savi ning poliitilisel maastikul ei ole samuti parteisid, kes sellele terrorismile vastu seisaks, sest kõikidel erakondadel on koroonapettusega seoses luukered kapis.

Nagu üks mu Facebooki sõber kirjutas: “Me pidime olema ju vaba rahvas, mitte orjad, aga see juba näitab, et meie oleme selle riigi ja valitsuse ori ja kui valitsus ütleb hüppa, siis sa küsid: kui kõrgele?

 

Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt