USA jurist Todd Callender: elame sõjaseisukorras alates 2020. aastast ja asjad lähevad hullemaks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. august 2022 kell 17:02Foto: ekraanikuva

Todd Callender on Ameerika jurist, kes on töötanud tervise- ja elukindlustusvaldkonnas üle 20 aasta ning keskendub biomeditsiini-, haigestumis- ja suremusriskide rahvusvahelisele lähenemisele globaalses õiguslikus kontekstis. Praegu töötab ta põhihageja kaitsjana käimasolevas föderaalses kohtuvaidluses, mis on seotud Ameerika Ühendriikide relvajõudude liikmete kohustuslike Covid-19 süstidega. „Maailmal on lõpuks olnud võimalus näha eesriide taha ja nüüd on jäänud astuda veel viimased sammud,“ ütles Callender 5. augustil avaldatud intervjuus, arutledes WHO pandeemialepingu, ahvirõugete, rahvatervise militariseerimise ja OECD kontrolli üle kogu maailmas ja ka selle üle, mida me saame teha, et seda kõike peatada: „See on meie viimane võimalus oma valitsustele vastu seista ja sellele lõpp teha!“

 

 

Rahvatervise militariseerimine

Ülaltoodud videos rääkis Callender, et Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) hiljutise ahvirõugete deklaratsiooni puhul tegi talle kõige rohkem muret “maagiliste” juriidiliste sõnade kasutamine: „rahvusvahelise murega rahvatervise hädaolukord”.

Callender tegi 2022. eelarveaasta riigikaitselubade seaduses ja selle 2023. aasta seaduseelnõus otsingu, kasutades otsingusõna „rahvatervis”. See termin esineb tihedalt kogu dokumendis ja „pisut edasi kaevates avastate, et rahvatervise eest vastutamine kuulub tegelikult USA kaitseministeeriumi, tegelikult kaitsetervishoiuagentuuri pädevusse. Ja ma isegi ei teadnud seda, aga meil on USA relvajõududes Rahvatervise Julgeolekuagentuur – tegelikult on selles juba 6000 ohvitseri, kes kannavad vormiriietust,” rääkis Callender.

Riigikaitse lubade seaduses 2022. eelarveaastaks, millega luuakse USA kaitseministeeriumi eelarve, on viited erakorralistele volitustele, rahvatervise turvalisuse agentuurile ja ülemaailmsele tervisejulgeoleku agentuurile. „Nad tegelevad rahvatervise funktsioonide teisaldamisega tervishoiu ja teenuste osakonna alt. [HHS] jääb endiselt osalema, kuid seda kontrollivad nüüd kaitseministeerium ja eelkõige kaitseamet. Niisiis, see, mida nad teevad, on

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt