Hando Tõnumaa: minule on Kaja Kallas meeldima hakanud

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. aprill 2023 kell 11:09Foto: kollaaž (Karin Jaanus, Stina Kase) + Canva.com

Minule on Kaja Kallas meeldima hakanud. Kes on mind kauem jälginud, teab, et minu jaoks on kogu poliitika juba ammu täielik teater ja absurdne meelelahutus. Aga Kaja Kallas oskab selles maailmas end väga hästi maksma panna. Tema sõnavõtud on niivõrd jaburad, et ma lihtsalt naeran selle kõige üle. Kõikidest nendest klounidest seal valitsuses/riigikogus on Kaja Kallas kindlasti üks parimaid. Aga et keegi valesti aru ei saaks, siis lisan nende “kiidusõnade” juurde karmi tõsiasja, et Kaja Kallas on siiski koroonaterrorist, kes tuleks saata (üheskoos sadade kui mitte tuhandete teiste vastutavate isikutega) tribunali alla seoses inimõiguste rikkumisega koroonakriisi ajal.

NB! Loe kindlasti artikkel lõpuni, sest sealt leiad ka üleskutse, mis sulle huvi võib pakkuda.

 

Selgituseks, Eesti koroonaterroristide “töö” tulemusena suri viimase kolme aasta jooksul meie kodumaal kokku ca 8000 inimest üle keskmise ning majandusele tekitatud kahju ulatub miljarditesse.

Hiljuti teatas Kaja Kallas, et uue valitsuse eesmärgiks on tõsta maksusid, lisaks kehtestada ka uusi makse ning 2-aastane sõjaväekohustus. Ja seda kõike olukorras, kus tüüp ise ütles mõned kuud tagasi: “Lugege mu huultelt, me ei tõsta maksusid.” Ning ärgem unustagem, et 9/11 on sisetöö. Seega on 2-aastane sõjavägi “vägagi õigustatud”. Kui paljud on üldse võimelised aduma, et Kaja Kallas, kes teostas teised koroonapiirangud, ütles selle lause (“Lugege mu huultelt: maksud ei tõuse”) – Martin Helmele, kes oli valitsuses siis, kui teostati esimesed koroonapiirangud? Korralik huumor – Kaja Kallase tegelasest ja tema kamraadidest saaks kirjutada mitu head filmistsenaariumit ja raamatut.

Kaja Kallas on nii rets, et ta isegi tunnistab, et ta pidi valetama, sest muidu ei oleks saanud ju valimisi võita. Jumala õige jutt!

Naljakas on aga see, et massid on nüüd täiesti närvis, et Kaja Kallas niimoodi valetas. Hallo!? Kus te kõik viimased 3 aastat elanud olete? Kogu peavoolumeedia ja 99,99% poliitikutest valetas teile “surmava taudi” kohta, mida tegelikult polnud ja praktiliselt mitte keegi pole ka vabandanud selle eest.

Teate, mida see üldse tähendab? Valetamisest on saanud normaalsus.

Mulle helistas see nädal keegi Õhtulehest ja üritas nende digipaketti pähe määrida. Ütlesin konkreetselt, et Õhtuleht on sopaleht, mis valetas meile 3 aastat järjest iga päev koroona kohta ning et ma peaksin olema täielik idioot, kui tellimuse teeksin.

Tüüp telefoni otsas vastas “aga kõik ju valetasid”, umbes nagu see oleks normaalne.

Teie, kes te olete Kaja Kallase peale närvis, katsuge aru saada, et Kaja Kallase ja poliitikute töö ongi inimestele valetada. Samamoodi nagu uudiste eesmärk on inimestele propagandat edastada ehk siis (paljudel juhtudel) valetada. See ei tohiks olla ju üllatus enam mitte kellelegi. Ega me ilmaasjata nimetanud koroonapettust algusest peale IQ-testiks.

*

Me pidasime üle-möödunud nädalavahetusel Telegram.ee 10. sünnipäeva. Mõtiskledes viimasel 10 aastal toimunu üle, jõudsin järeldusele, et mõnes mõttes oleme Telegrami projektiga täielikult läbi kukkunud.

Las ma selgitan ning kasutan siinkohal ka võimalust korrata üle, miks me üleüldse Telegrami teeme. Sest mulle tundub, et väga paljud inimesed, sh ka mitmed meie lähedasemad tuttavad ning väga paljud meie lugejad ei ole tegelikult aru saanud, miks. Võib-olla on asi meis endis – selles, et me ei ole lihtsalt seda aspekti piisavalt hästi selgitanud.

Lühidalt öeldes: kui me saime teada, et 9/11 on sisetöö, siis taipasime, et kogu geopoliitika on farss, mis omakorda tähendab, et siin on mingi jõud, mis seda pettust meile pähe määrib ning mingil põhjusel pole massid sellest aru saanud, sh ka poliitikud mitte. Arvasime toona (10 aastat tagasi), et kui me suudaksime tuua selle info massidesse, siis kõik muutub.

Kui naiivne meist.

Juba ammu on selge, et kuigi väga paljud on kursis, et 9/11 oli sisetöö ning veel rohkem inimesi on kursis sellega, et koroona oli täielik pettus, siis suuremas pildis ei muutu mitte midagi – vähemalt on meil endil seda keeruline aduda.

*

Täna on olukord selline, et pole vahet, kas ma kirjutan oma absoluutselt parima artikli või kõige halvema artikli – kui suur mõju sellel on?

Esimesest päevast peale oli selge, et kogu see koroona-värk on täielik pettus. Keda teema huvitas, sai selle info kohe kätte ka. Keegi ei saa öelda, et “oo, alguses me ei teadnud kõiki fakte”.

Te lihtsalt valisite mitte tutvuda “kõikide faktidega” ning lasite ennast tillist tõmmata nende institutsioonide ja inimeste poolt, kes on teid juba korduvalt varem tillist tõmmanud.

Kas on mingit vahet, kui Telegram paneb oma uksed kinni või võtab tööle 100 uut töötajat? Valitsev jõud ütleks ikka, et must on valge.

Sama lugu on Objektiivi ja Vanglaplaneediga.

Mulle tundub, et pole ka vahet, kas toime pandi valimispettus. Sest süsteem on korraldatud nii, et isegi, kui erakond saab palju hääli, siis saab valitsuse moodustada nii, et palju hääli saanud erakond võimule ei pääse.

Kui e-valimised on selge pettus, siis milleks üldse poliitikas olla, kui võimalus võimule pääseda ja oma programmi teostada on null?

*

Seega me peaksime kõik endilt küsima, mis on meie eesmärk.

Mis on Telegrami eesmärk?

Mis on Objektiivi eesmärk?

Mis on Vanglaplaneedi eesmärk?

Mis on kõikide meiesuguste tegelaste eesmärk?

Kui eesmärgiks on luua parem ühiskond, säilitada suveräänsus, lõpetada sõjad või peatada meditsiinitürannia ja tervisediktatuur, siis samamoodi edasi jätkates ei suuda me seda eesmärki saavutada.

Ma ütlen ühe korra uuesti:

Kui eesmärgiks on luua parem ühiskond, säilitada suveräänsus, lõpetada sõjad või peatada meditsiinitürannia ja tervisediktatuur, siis samamoodi edasi jätkates me ei suuda seda eesmärki saavutada!

Mis on eesmärk?

Kui eesmärgiks on lõpetada sõjalised konfliktid, siis me ei saa vältida 9/11 terrorirünnakute pettust, mille tulemusena alustati kaht suurt sõda Lähis-Idas, kus “sõdisid” ja hukkusid ka eesti “rahuvalvajad” ning millele kulutati triljoneid dollareid maksumaksja raha.

9/11 on oluline sellepärast, et kui selle sündmuse osas meile valetati, siis on kõik sõjad automaatselt küsimärgi all! Sealhulgas ka kõik Ukraina ja Nursipaluga seonduv. Sest kui 9/11 oli sisetöö, siis pole võimalust, et Putin seda ei teaks. Ja kui ta seda teab, siis see tähendab omakorda, et see on kokkumäng kõige kõrgemal tasemel.

Kui eesmärgiks on peatada meditsiiniterrorism ja tervisediktatuur, siis ei saa vältida viiruse olemuse küsimust. Kui viirusi pole olemas ning haigused tekivad muudel põhjustel, siis see on kõige olulisem asi, mida avalikult uurida. Ning alustama peaks sellest, et koroonapettust uurida riiklikul tasemel. Sellega ei tegele aga mitte ükski erakond.

Juhin erilist tähelepanu:

Kui EKRE suutis kohtus saada võidu Reformierakonna jõustatud koroonapiirangute osas, siis see tähendab, et ka need koroonapiirangud olid ebaseaduslikud, mis rakendati siis, kui EKRE oli võimul.

Kui eesmärgiks on koroonapettus vaiba alla pühkida, siis valimiste võltsimine on selleks ideaalne tähelepanu kõrvalejuhtimiseks.

Kui me tahaksime juhtida tähelepanu koroonapettusest kõrvale, siis valimispettus ja uued maksud jne on selleks ideaalne. Mõtle, kui lahe on jaurata, et “oo, süvariik võltsis valimised ja nüüd Kaja Kallas tõstab makse”.

Jumala pohhui!

Miks te ei räägi sellest ilmselgest pettusest, mis viimased kolm aastat toimus ning millega kõik valitsused ja kõik erakonnad kaasa läksid?

Miks te ei räägi 9/11 pettusest?

Minu kõhutunne ütleb, et põhjus on selles, et siis meenuks ka valijatele, et kõik erakonnad läksid nende jamadega kaasa. Kõikidel erakondadel on edasi eksisteerimise nimel lihtsam pühkida kogu koroonapettus n-ö vaiba alla ning mitte kunagi rääkida 9/11-st.

See on nagu mingi varjatud mäng selle avaliku mängu sees.

*

Seega, mis on meie eesmärk?

Telegrami eesmärk ei ole aastast aastasse avaldada alternatiivset infot nii, et päeva lõpuks pole mitte mingit vahet, kas see info on avaldatud või mitte, sest selle mõju on tajumatu.

Meie, kes me saame aru, et koroona oli pettus, peaksime seadma eesmärgiks luua selline süsteem, et see, mis pandi korda koroonapettusega, see ei tohiks enam mitte kunagi korduda – minu meelest peaks see olema ülim eesmärk!

Teisisõnu: valikuvabadus ja suveräänsus ehk vaba maailm klassikalises mõttes.

Mul on siiralt savi, kui mingi vend teeb vaktsiini ja saab vaktsiinikahjustuse. Samamoodi nagu mul on savi, kui mingi vend süstib heroiini ja siis ootab teda sama saatus. Mõlema tegevuse kohta on piisavalt tõendeid, et need ei ole tervisele kasulikud – seega oli see nende enda valik.

Ma saan aru, et keegi mulle vägisi seda süsti ei teinud, aga tänase päevani on nii, et kui sa tahaksid näiteks reisida USA-sse, siis sa pead esitama neile oma koroonatõendi.

See ei ole näide vabast maailmast!

Ma olen USA-s varem käinud ja tookord pääsesin sinna ilma vaktsiinitõendita, kõik toimis ideaalselt!

Usun, et enamus saab aru, et eesmärgiks peaks olema valikuvabadus ja garantii, et koroonapettuse sarnane olukord ei saaks mitte kunagi korduda!

Aga sellist eesmärki ei saa saavutada, kui praegune süsteem jätkub. Sest pidagem meeles, et ka EKRE läks selle nonsensiga algul kaasa. Ja päris pikalt.

See tähendab, et kui mingi erakonna eesmärk oleks luua süsteem, kus koroonapettuse taoline asi ei saaks mitte kunagi korduda, siis see tähendaks, et see erakond peaks seisma uue ja palju parema süsteemi loomise eest. Aga ma pole sugugi kindel, kas selliseid erakondi Eestis üldse on.

Ja ma ei heida seda enam EKRE-le ette – las nad teevad, mis tahavad. Las Objektiiv teeb, mis tahab. Ma olen veendumusel, et kõik võiksid teha just seda, mida nad tahavad, senikaua kuni nad oma tegevusega ei vigasta ega häiri teisi.

Mina olen loomult selline, et minu tegevusel peab olema eesmärk.

Seega pakun välja, et tuleks luua mingisugune mõttekoda, mille eesmärgiks oleks just seda eelpool kirjutatut saavutada. Valimiste ja erakondadega sellist eesmärki saavutada pole võimalik!

Vaja on uut süsteemi ja praeguselt süsteemilt on vaja raha ära võtta. Ma saan aru, et süsteem saab ise raha juurde luua, aga sellele rahale annavad väärtuse inimesed ise, kes seda raha kasutavad. See tähendab, et võimalik on luua ka uus raha, millele anda väärtus ning siis seda raha süsteemile mitte anda. Üks selline raha on Bitcoin. Kui kõik kasutaksid Bitcoini, siis ei saaks süsteem sealt vahelt maksuraha võtta.

*

Kui nad said panna maailma lukku, sundida sind kodus istuma, võtta ära sinu vabadus, siis saavad nad ära võtta ka sinu raha, kui see on nende poolt kontrollitav.

Kas sina oled investeerinud näiteks Bitcoini või väärismetallidesse või mõlemasse? Teatavasti on süsteem juurutamas ülemaailmset kontrollühiskonda koos sotsiaalkrediidi, digi-ID ja keskpankade programmeeritava rahaga CBDC (central banks digital currency). Nad plaanivad selleks anda riigi poolt igale kodanikule elektroonilise rahakoti ehk wallet’i, kus sees on n-ö elektrooniline euro ehk CBDC.

Kuid CBDC ei toimi samamoodi plokiahelal, nagu teevad seda tavalised krüptorahad. CBDC on suletud lähtekoodiga privaatne plokiahel, mille kaudu toimuvaid tehinguid näevad ainult keskpangad või valitsus. See on programmeeritav raha, mida saab programmeerida nii, nagu süsteem ise soovib. CBDC saab programmeerida mitte ainult üldiselt, vaid konkreetselt iga inimese kohta spetsiifiliselt. On igasuguseid viise, kuidas seda tehnoloogiat saab teie vastu ära kasutada.

Bitcoin on CBDC täielik vastand, mis on pigem vabaduse vahend nii, nagu see tegelikult kavandati. Bitcoini kasutamiseks ei ole vaja valitsuse luba, seda saavad kõik inimesed kasutada omavahel ilma keskse vahemeheta (pank, valitsus), seda ei saa panna kinni ja see on tsensuurikindel. Varem või hiljem on neil sõnadel teie jaoks tugevam tähendus.

*

Loomulikult võiks Eestil olla ka oma kuld- ja/või hõbemündid ning DAO (detsentraliseeritud autonoomne organisatsioon). Need on ideed, mida tuleks ilma naljata tõsiselt suuremas pildis analüüsida ja arutada. Olen sellest varem kirjutanud ja rääkinud siin artiklis.

Juhin tähelepanu, et sellest “jamast” saab tulla välja ainult siis, kui me reaalselt hakkame rääkima kõikidest teemadest, sh 9/11 tagamaadest, viiruse olemusest ja kõikide koroonaterroristide vastutusele võtmisest, kelle hulka kuuluvad ka mitmed “opositsiooni” erakonna rahvalemmikud.

Kui riigil on eelarvepuudus, siis tuleks alustada koroonaterroristide isikliku vara sundvõõrandamise ja mahamüümisega!

Ma ei kahtle sugugi, et koroonaterroristide isiklik vara Eestis ulatub miljarditesse.

Eesti koroonaterroristide hulka kuuluvad (suvalises järjekorras):

  • sadakond valitsuse ja riigikogu liiget, kellest enamik on nendel positsioonidel olnud aasta(kümneid), mis eeldab, et ilmselt on enamikul korralikult kinnisvara ja muid investeeringuid;
  • sama käib (üksikute eranditega) kõikide erakondade suurnimede kohta;
  • Eesti peavoolumeedia omanikud;
  • igasugused juhid terviseametites, kaitseväes jt sarnastes organisatsioonides;
  • Synlabi juhid;
  • tele- ja popstaarid, kes seda valet aitasid rahvale pähe määrida;
  • reklaampindade nagu Clear Channel, JCDecaux jt omanikud.

Ma arvan, et ainuüksi sellise koroonaterroristide nimekirja põhjal saaks miljardi kokku, kui nende varad sundvõõrandada.

*

Kuigi Kaja Kallas on mu lemmikkloun sellest idioodiklubist, siis on karm tõsiasi, et senikaua kuni “opositsiooni” erakond “võitleb” Kaja Kallasega, aitab seesama erakond pikemas perspektiivis kogu süsteemi ja idioodiklubi üleval hoida. Kui Kaja kunagi lahkub, tagasi astub või mis iganes, siis varem või hiljem tuleb tema asemele järgmine “Kaja”. Seega, meil on vaja täiesti uut kuulikindlat süsteemi, kus sellised kajalised nähtused ja muud moodi tallalakkujad, bürokraadid, täisdebiilikud eksisteerida ei saaks.

Ehk siis – hakkame kokku panema mõttekoda, kus see kõik välja mõelda. Kui soovid sellest osa saada, siis kirjuta mulle hando@telegram.ee.

 

Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt