Ajatu. Hando Tõnumaa: TOP 10 näidet, et USA ja Venemaa esindavad ühte ja sama jõudu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. detsember 2022 kell 10:46



Meile on antud võimalus hakata fänniks kahe koondise vahel – nendeks on sinine ja punane meeskond ning meile üritatakse erinevate kanalite kaudu anda märku, et üks nendest meeskondadest on hea ja teine on halb. Sõltuvalt inforuumist ja perspektiivist teevad normikad oma valikud. Pange tähele, et subjektiivne arvamus ja objektiivne arvamus on kaks erinevat asja. Normikas eestlane ütleb, et sinine on hea meeskond ja punane on paha meeskond. Aga mine proovi öelda mõnele iraaklasele, süürlasele või afgaanile, et sinine on hea meeskond… Kas sa julgeksid üldse seda teha?

 

NB! Käesolev artikkel ilmus algselt augustis 2018. Tänase seisuga võiks siia lisada ka 11. punkti – koroonapettus, mida mõlemad valitsused agaralt (loe: ogaralt) oma rahvale pähe määrisid. 

Vaata ka värsket klippi “Telegrami uudistest” Ida ja Lääne kokkumängu kohta:

 

Jätkame 2018. aastal ilmunud artikliga.

Normikas arvab pahatihti, et tal on ainult kaks valikut – kas must või valge, sinine või punane, rikas või vaimne, naine on kas tark või on ta ilus, mehed on kas nõmedad või on normaalsed mehed juba ära võetud jne jne. Mis aga oleks kui valikuid oleks rohkem kui kaks?

Telegrami on korduvalt süüdistatud venemeelsuses, sh on üks kunagine Telegrami osanik isegi nimetanud meid Putini agentideks. Seda selletõttu, et normikas ei oska mõelda rohkem kui kahe valiku vahel. Aasta enne Telegrami loomist (2012) avaldasin vandenõusid uuriva dokfilmisarja nimega “Ulmefilm“, milles ütlesin selgelt välja, et nii USA kui ka Venemaa esindavad tegelikult ühte ja sama jõudu ning lääne ja ida vastasseisu puhul on tegemist teatriga.

See on klassikaline divide & conquer (jaga ja valluta) tehnika, millega masse manipuleeritakse.
“Vali meid, muidu saad Savisaare!“
“Vali meid, muidu saad Ansipi!“
Uuem versioon teatab: “Vali meid, muidu saad pagulased!“.

Telegrami 5+ tegevusaasta jooksul olen kirjutanud kümneid artikleid, kus ma olen selgelt välja öelnud, et katsuge vaadata veidi kaugemale oma mätta otsast ning ehk märkate, et sinisel ja punasel meeskonnal on ühine treener. Aga kuna avalik arvamus ja inimeste enesetsensuur soosib piiratud mõtlemisvõimet, olematut analüüsivõimet ning skeptitsismist on väär arusaam, siis pole sõnum paljudele kohale jõudnud. Sain seda taaskord kogeda mõned nädalad tagasi, kui ma kirjutasin meile avalikustatud tõenditel baseeruva arvamusloo, et mingit raketti Eesti pinnal mitte ükski lennuk teele ei saatnud, mille peale sain taaskord normikatelt tagasisidet, et ma olevat venemeelne. Kuidas ma venemeelne olen kui ma lihtsalt toon välja ilmselge reaalsuse, et meile pole esitatud mitte ühtegi asitõendit kõnealuse raketi kohta? See on sama jabur kui mina ütleks, et tead, ma ei joo coca-colat ja siis keegi järeldab sellest, et järelikult mulle meeldib õlu. Wtf!? (what the fuck = mida perset – toim.)

Aga okei, piisab sissejuhatusest, siit tuleb minu TOP 10, kuidas USA ja Venemaa on tegelikult üks ja sama jõud. Ütlen kohe ette ära, et kui sa oled normikas, siis ilmselt sa ei saa sellest topist esialgu miskit aru, kuna sa pole läbi käinud deprogrammeerimise protsessi. Sinu õnneks aga lisan ma kõigile kümnele punktile juurde LIHTSUSTATUD selgitused koos lisamaterjalidega (võid ise neisse teemadesse põhjalikumalt kaevuda). Mõnusat lugemist!

PS. Kui sinu automaatne suhtumine erinevatesse teooriatesse on “ah, see on mingi vandenõuteooria!“, siis sul ei ole mõtet edasi lugeda.

 

  • 1. Nii USA kui ka Venemaa majandus sõltub relvatööstusest ja lõputust sõjategevusest. Sellepärast on mõlemal riigil ühine huvi: hoida pinget õhus ükskõik mis valemiga, peaasi, et pidevalt oleks ettekääne toota juurde uusi relvasid. Ida ja Lääne vahelist konflikti on erinevate näidendite abil suudetud elus hoida juba sadakond aastat. Siinkohal on oluline mõista, et see kui punane meeskond võtab vägisi oma kampa näiteks sini-must-valge meeskonna, siis see ei tähenda automaatselt, et sinine meeskond on hea.

Stockholmi Rahvusvahelise Rahu Uuringute Instituudi (rahu – irw) andmetel moodustavad punase ja sinise meeskonna relvatööstus ca 60% kogu maailma relvaturust. Mõlemad meeskonnad on viimase saja aasta jooksul oma meeskonda vägisi väiksemaid koondiseid üle võtnud. Mõned aastad tagasi pidid sinised ja punased lausa kaklema minema, sest nad ei suutnud ära otsustada kumb neist Ukraina meeskonna oma koondisesse võtab. Ka siis nimetasid kohalikud normikad Telegrami punaste poolehoidjateks, missest et Telegram ütles ka toona, et me ei fänna kumbagi meeskonda.

  • 2. Nii USA kui ka Venemaa on ühendanud jõud, et rakendada oma kodanike peal täielikku politseiriiki, sarnaselt sellele, millest kirjutas George Orwell juba ca 70 aastat tagasi oma kuulsas teoses “1984“.

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt