Avalik kiri: Kas Objektiiv ja Vanglaplaneet aitavad teadlikult valeinfot ja hirmu levitada?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. jaanuar 2023 kell 18:50    Fotokollaaž: Objektiiv.ee logo + Vanglaplaneet.ee logo + Fotoslaz´s Images + Sketchify + Canva.com

Esmalt mainin ära, et ma ei soovi seda artiklit kirjutada, aga tunnen, et ma pean. Ma ei soovi teist mitte kedagi rünnata, ainus, mis mind huvitab, on paljastada kogu see võltsreaalsus, kuhu me kollektiivselt oleme sattunud. Olen nagu katki läinud vinüülplaat, mis grammofonis kinni on jäänud ja mängib ainult ühte riba. 

Viimastel päevadel on rahvusvaheline “alternatiivmeedia” ja ka kohalikud sarnased väljaanded nagu Objektiiv ja Vanglaplaneet avaldanud uudiseid sellest, et Pfizer kavatseb arendada välja uue üliohtliku viirusemutatsiooni.

 

Allikas: Youtube

 

Olen korduvalt öelnud, et koroonapettuse üks võtmeteemasid on paljastada, et viiruseid kui selliseid pole olemas. (loe nt. “SUUR LUGU! Kuidas levivad viirused inimeste vahel? Teadlased ei tea!“.) Senikaua kuni usutakse nähtamatuid keha halvavaid deemoneid, saab süsteem igavesti rakendada oma tervisediktatuuri igasuguste vaktsiinipasside ja pandeemialepingutega. Piisab ainult sellest, et massid usuksid, et viirused on olemas.

 

Uskuge, mida soovite. AGA – miks keegi teist ei ole viiruse isoleerimise teemale reageerinud? Kas teid (kodaniku)ajakirjanikena ei huvita, miks rida teadlasi ja uurijaid väidab, et viiruseid kui selliseid ei eksisteeri?

Mitu korda on vaja alternatiivmeediale, mis justkui seisab tõe eest, juhtida tähelepanu, et asitõenditele toetudes ei ole mitte kunagi ajaloos mitte ükski teadlane ega mitte ükski teadusasutus tegelikult suutnud tõestada viiruste olemasolu? Kui mitte ühtegi viirust pole mitte kunagi isoleeritud selle mõiste tegelikus tähenduses, siis see tähendab järgmist:

  • Ei ole olemas tõendeid, et viirused üldse eksisteeriksid.
  • Ei ole olemas tõendeid, et viirus saaks nakatada teist organismi või teist liiki.
  • Ei ole olemas tõendeid, et viirus põhjustaks haigusi.
  • Ei ole olemas tõendeid, et viirus leviks pindadelt.
  • Ei ole olemas tõendeid, et viirus leviks inimeste vahel.
  • Ei ole olemas tõendeid, et pandeemiaid või epideemiaid oleks kunagi ajaloos üldse nähtud-kogetud.
  • Ei ole olemas tõendeid, et nakkushaigusi eksisteeriks.

Kui puuduvad kõik eelnimetatud asjaolud, pole võimalik teha mitte mingisuguseid “funktsiooni suurendamise uuringuid”, millega väidetavalt Pfizer praegu tegeleb.

Samuti tähendab see, et kõik uudised sellest, et “Viirus läks liikvele laborist”, on muinasjutt! Kusjuures see “viirus läks liikvele laborist” uudis hakkas levima läbi peavoolumeedia 2020. aasta maikuus, kui Dr Andrew Kaufman ja David Icke rääkisid, et viiruseid pole olemas.

Palun selgitage, miks te olete kohe valmis avaldama seda uut Pfizeri muinasjuttu “ohtlikest mutatsioonidest”, mille puhul on vaieldamatult tegemist tumeda ja negatiivse stsenaariumiga? Kas teie eesmärgiks on inimesi hirmutada samamoodi, nagu seda teeb peavoolumeedia?

 

Mida te olete viimase kolme aasta jooksul uut õppinud?

See, et valitsus valetab, oli ammu teada.

See, et peavoolumeedia nii teles, raadios kui ka veebis valetab, oli juba ammu teada.

See, et vaktsiinid on ohtlikud ja täiesti ebavajalikud, oli ka juba ammu teada.

See, et Big Pharma ei ole meie sõber, oli samuti juba ammu teada. Big Pharma eesmärk on teenida kasumit, mida saab kõige paremini püsiklientidelt ehk pidevalt haigetelt inimestelt, mis tähendab, et tegelik eesmärk on hoida inimesed haigetena.

SEE KÕIK ON VANA UUDIS!

Aga mida te olete viimase kolme aasta jooksul uut teada saanud?

Palun selgitage, miks te pole viimase kolme aasta jooksul avaldnud mitte ühtegi artiklit viiruse olemuse pettuse osas?

Kas see teema ei huvita teid?

Ma olen teile isiklikult seda juttu rääkinud korduvalt, aga te endiselt eirate seda infot, kuid olete tippkiirusel valmis avaldama kõikvõimalikke “nakkuse” ja “ohtlike mutatsioonide” ja “laborist liikvele läinud viiruste” artikleid, justkui te saaksite mingisugust kaiffi n-ö maailmalõpu stsenaariumi propageerimisega.

Kui kogu see koroonapettuse karneval algas, siis oli viiruse ja viroloogia teema meile kõigile uus, aga info hakkas kohe liikuma ning Telegram avaldas esimese viiruse olemuse pettuse teemalise artikli 1. aprillil 2020, mille Delfi faktikontroll kohe libauudiseks kuulutas ja üsna pea peale seda kustutati ära Telegrami 70 000 fänniga Facebooki leht.

See artikkel ilmus ka 2020. aasta suvel Telegrami ajakirjas “Koroonakriis: ajaloo suurim poliitiline pettus”, mis tänu toona Postimehes töötanud seltsimees Herman Kelomehele lõpuks poelettidelt eemaldati.

 

Viimase kolme aasta jooksul oleme avaldanud mitukümmend viiruse olemuse pettuse teemalist artiklit ja videot, mille lingid leiad kõik siit avaliku kirja alt.

Minu teada ei ole Objektiiv ega Vanglaplaneet mitte ühtegi selleteemalist artiklit ega videot avaldanud. Kuidas on võimalik, et ennast uurivaks ajakirjanduseks nimetavad portaalid ei ole suutnud kolme aasta jooksul märgata elevanti elutoas? (Okei, Objektiivis ühe erandina ilmus arvamusartikkel, kus viiruse olematut isoleerimist mainiti.)

Mitte mingit koroonapandeemiat ega epideemiat polnud meil siin kodumaal ega mitte kusagil välismaal. Kogu pettus suudeti korraldada ebateaduslikult kasutatavate PCR-testide statistikaga manipuleerides. Kui seda PCR-hullust poleks olnud, siis poleks keegi mitte midagi märganudki.

Isegi PCR-testimise meetodi leiutanud teadlane Kary Mullis, kes sai selle eest Nobeli preemia, ütles oma eluajal korduvalt, et “positiivne PCR-test ei tähenda, et inimene oleks haige või nakatunud”. Kary Mullis jõudis viirusepettuse olemusele väga lähedale, teatades, et ta ei usu HI-viiruse olemasolu.

Enamik alternatiivmeediast üle maailma aga jätab mulje, et pandeemia oli päris ja et viirused ning nakatumised on päriselt olemas.

Siin räägib Objektiiv taas midagi COVID-19 nakkusest (avaldatud 28.01.2023):

https://objektiiv.ee/teadusuuring-toestas-ivermektiini-tohusust-covid-19-nakkuse-vastu/

Hea Objektiivi toimetus, kes teil siin kedagi nakatas? Kas teil on tõestusi, et inimene saab nakatada teist inimest COVID-19 nakkusega?

Esiteks, “nende” religiooni kohaselt on COVID-19 haigus ja SARS-CoV-2 on see väidetav “viirus”, mis väidetavalt haigusega nakatab. Aga see pole oluline, ma ise ka alguses ei teinud nendel terminitel vahet.

Kui teie väidate, et viirused on olemas, siis teie peate tõestama, et nad on olemas, mitte mina ei pea tõestama, et neid pole olemas. Loe see lause mitu korda läbi, kui jäi segaseks.

Sa võid alustada sellest, et näitad mulle asitõendeid, kus viirus isoleeriti ja siis sisestati see viirus teise elusasse organismi (nt inimesse) ja pärast seda jäi too teine inimene haigeks.

Ning ärge laske ennast lollitada selliste terminitega nagu “teadusuuring” või “teadlane”. Neid teadusuuringuid teevad üldjuhul need samad teadlased, kes ei saanud aru, et koroona on pettus.

Kui te võtaksite vaevaks neid “teadusuuringuid” ise uurida, siis näeksite, et mitte mingisuguseid viiruse isolatsioone ega kontrollkatseid pole mitte kunagi tehtud – sest see on võimatu!

Ja ärge laske ennast lollitada mingisuguste väidetavate patentidega.

Patent ei tähenda, et see patenteeritud asi/tehnoloogia/meetod ise on päriselt olemas ja võimalik, sest patendiametid ei kontrolli patenteeritavat tehnoloogiat. Sa saad patenteerida, et kuldsete konnadega saad ravida värvipimedust. See, et selline patent on olemas, ei tähenda, et esiteks kuldsed konnad on olemas, ja teiseks: see ei tähenda, et kuldsete konnadega saab ravida värvipimedust.

Eriti veider on veel selle “Pfizeri surmava viiruse loo” juures see, et alternatiivmeedia usub ja levitab seda jama, kuigi viimase kolme aasta jooksul oleks pidanud siililegi selgeks saama, et selliste organisatsioonide sõnu ei tasuks uskuda.

Meeldetuletuseks, Pfizer valetas selle plaandeemia ajal korduvalt ja tervele maailmale. Mh, et siin on mingisugune pandeemia ja ainus viis sellest olematust pandeemiast välja tulekuks on süstida endasse mingit sodi. Me kõik teame, et see oli loll jutt.

Aga kui see sama Pfizer, kes kogu selle valega teenis miljardeid, ütleb, et “kuule, me nüüd teeme veel retsimat viirust”, siis see jutt on lambist tõsi?

Kas te teete nalja?

Seega, miks Objektiiv, Vanglaplaneet ja 90% kogu rahvusvahelisest “alternatiivmeediast” sellist jama avaldavad?

Sest nad pole siiani aru saanud, et viiruseid pole olemas.

Aga miks nad sellest siis pole aru saanud?

Nagu ma mainisin artikli alguses, minu soov ei ole mitte kedagi rünnata, vaid minu soov on kogu see võltsreaalsus ja meditsiinipettus paljastada. Ma ei saa näpuga näidata näiteks Alex Jonesi suunas, sest mul puudub temaga kontakt ja mul pole õrna aimu, millise infoga tema kursis on. Küll aga olen ma isiklikult nii Varro Vooglaiuga (objektiiv.ee) kui ka Peeter Proosiga (vanglaplaneet.ee) rääkinud sellest, et viiruseid pole olemas.

 

Avaldasin paar kuud tagasi video ja artikli “Tõele näkku vaadates pole meil ikkagi mitte kedagi valida”, kus juhtisin tähelepanu sellele, et kuna nii peavool (Postimees, Delfi, ERR jne) ja võimul olev partei (Reformierakond) ega ka mitte “alternatiivmeedia” (Objektiiv, Uued Uudised jne) ja opositsioonierakond EKRE ei uuri muude elevantide kõrval ka viiruse olemuse pettust, siis päeva lõpuks pole tegelikult erilist vahet, milline partei võimule pääseb.

Üks Telegrami lugeja reageeris minu artiklile/videole nii:

Tere Hando, vaatasin su video ära ja tuleb tunnistada, et olen sinuga nõus. Saatsin palve kommenteerida ja seisukohti väljendada video Varro Vooglaiule. Kuna Varro kandideerimine andis mulle lootust, siis see video pm nullis selle lootuse. Seoses sellega võiks Varrole ja/või Markusele esitada kutse debatile Telegrami.

Selle kirja peale vastas Varro nii:

Tere! Ütlen ausalt, et ma ei soovi selliste videote vaatamisele oma aega kulutada. Aeg on kallis ja seda ei maksa raisata.

 

See tähendab, et justkui tõe eest väljas seisev Varro Vooglaid on informatsiooni suhtes ignorantne ja teda need teemad ei huvita. Tulemus ongi käes: Objektiiv jätkab “maailmalõpu stsenaariumite” levitamist muinasjutuliste viiruste ja nende mutatsioonidega, aidates niimoodi oma jälgijatele veel rohkem hirmu sisestada.

Ja siit tulevadki välja konservatiivsuse puudujäägid.

Olen viimase kolme aasta jooksul jõudnud järeldusele, et konservatiivsus tähendab seda, et kõike tuleb teha konservatiivselt, sh ka infot uuritakse konservatiivselt. Piltlikult öeldes, kui raamat on 100 lk pikk, siis konservatiiv loeb esimesed 10–20 lk läbi ja paneb raamatu käest ära, sest “aeg on kallis ja seda ei maksa raisata”.

Mina ei ole konservatiiv ega ka mitte liberaal. Ausalt öeldes ma olnud enne koroonapettust nende terminite peale isegi mõelnud ja ma ei teadnud, milline erakond täpselt on konservatiivne ja milline on liberaalne. Ma vaatasin poliitikuid ja kõiki erakondasid kui ühte ja sama kampa, sest nad kõik vaikisid, et 9/11 on sisetöö, aga samal ajal ajasid kõik justkui “Eesti asja”, mis paratamatult on seotud religiooniga, kus üks habemega vanamees Afganistani koopast hävitas ära WTC kaksiktornid.

Tänaseks on mul selgemast selge, et liberaalsus ja konservatiivsus on lihtsalt ühe mündi erinevad pooled.

Mind huvitab ainult tõde ja ma ei häbene selle eest seista ega pane ka pahaks neid jäneseurgusid uurida.

See tähendab, et kui sina ütled mulle, et kuldsete konnadega saab ravida värvipimedust, siis mina ütlen sulle vastu: oo, väga põnev, miks sa seda arvad, räägi mulle veel” – sest kui see oleks tõsi, siis on tegemist äärmiselt olulise avastusega.

Aga kui mina ütlen sulle, et “viiruseid pole olemas”, siis sina ütled vastu “mind ei huvita see”.

See on meie peamine erinevus.

 

Nagu ma kirjutasin oma artiklis “Tõele näkku vaadates: ikkagi pole kedagi valida“:

Ma ei lasku hetkel rohkem detailidesse, vaid ütlen lihtsalt ära, et see, mida viroloogid nimetavad viiruse isoleerimiseks, on hoopis midagi muud kui see, mida definitsiooni järgi isoleerimiseks nimetatakse.

Viirus on teoreetiline konstruktsioon, mis ei eksisteeri reaalses maailmas.

Detsembris (5.12.2022) avaldas Objektiiv artikli „Salajastes meilides käsitleti koroonaviiruse võimalikku laboripäritolu“ –, aga Objektiiv, kuidas sai laborist minna viirus liikvele, kui puuduvad tõendid, et viirus kui selline üldse eksisteeriks? 

Helle-Moonika Helme jagas hiljuti oma Facebookis ERR-is ilmunud artiklit „Statistika näitab HIV-sse nakatumise pea kahekordistumist“, ja sama infot kuulutas ka Mart Helme Uute Uudiste lehel, mis demonstreerib taaskord, et EKRE liikmed levitavad oma teadmatusest valeinfot.

HI-viirust pole samuti olemas, nagu pole olemas teisi viiruseid. Kogu see HIV statistika on sama „teaduspõhine“, kui oli meie koroonastatistika. Selliseid artikleid jagades hoiavad pahaaimamatud inimesed elus müüti võimalikest pandeemiatest ja viiruskolletest, kuigi selliseid asju pole olemas.

Kary Mullis, Nobeli preemiaga pärjatud teadlane, kes leiutas PCR-testimise ja kes korduvalt oma eluajal juhtis tähelepanu sellele, et PCR-testimist rakendatakse ebateaduslikult, on lisaks öelnud, et kogu AIDS-i teadus on täielik pettus ja ta kahtleb HI-viiruse olemasolus. Seda ütles siis see mees, kes leiutas PCR-testimise ja sai selle eest Nobeli preemia.

Inimesed jäävad haigeks siis, kui nende keha on toksiine täis. See, mida nimetatakse viiruseks, on tegelikult lahusti, mis tekib rakusiseselt ja hakkab kehast mürke välja laskma. Üldiselt jääb inimene haigeks kord aastas ja seda loodusega samas rütmis ehk talvisel ajal, kui organism puhkab ja puhastub. See protsess on piltlikult öeldes nagu autol õhufilter, kuhu koguneb saasta ja kui see saab täis, siis tuleb see välja vahetada. Meie erinevus on see, et me ei saa oma filtrit vahetada, vaid peame selle ise ära puhastama.

 

Dr. Tom Cowan selgitab väga lihtsalt:

Viiruseid pole olemas. Kõik, mida nad RSV, gripi ja COVIDiga kirjeldavad, on lima ja kopsude kaudu puhastumise sümptomid. Nad ei suuda üht teisest eristada. See, mida nad teile räägivad, põhineb puhtal oletusel või ebateaduslikult kasutatud PCR-testil, mis on mõttetu.

RSV ei erine COVID-ist, gripist ega tavalisest külmetushaigusest. Nad lihtsalt kasutavad erinevaid nimesid ühe ja sama asja kirjeldamiseks. Oo, näe, sa oled raskelt haige, sul on COVID, aga sellel teisel on gripp, ja kui sa oled laps, siis sul on RSV.

Viirusi pole olemas ja pole olemas teste, mis neid viirusi tuvastavad. Tegemist on toksiine täis haigete inimestega, kes puhastavad oma hingamisteid. Targemad köhivad selle välja ja ajavad tati välja. Miks seda üha rohkem juhtub? Sest me mürgitame inimesi üha rohkem, eriti süstidega.

Lõpetuseks…

Mitte keegi väljaspool meie enda community’t (Telegram, Objektiiv, Vanglaplaneet ja mõned EKRE fännid) meie artikleid ei loe ega meie videoid ei vaata. Reformierakonna valijad ja süstiusku NPC-d ei jälgi meid! Meid jälgivad ainult “meie inimesed”. Kas on vaja, et see pisike grupp inimesi oleksid hirmul “uute ohtlike viiruste” pärast?

 

Oluline on mõista, et nii nagu me treenime oma biitsepsit jõusaalis, sama loogikaga treenime ka oma aju. See on neuroplastilisus. Erinevus on selles, et aju trenni tulemust ei saa visuaalselt näha erinevalt käest, mida näeme trennis jämedamaks muutumas. Aga ajus käib piltlikult öeldes uue tarkvara sisestamine iga kord, kui talle uut informatsiooni ette sööta. Peale seda on aju teistmoodi ühendatud.

Kui ajule pidevalt ette sööta konkreetseid funktsioone, siis hakkab aju looma võrgustikke, mis muudavad nende funktsioonide täitmise lihtsamaks, kiiremaks ja automaatsemaks.

Kui ajule sööta ette hirmutavat infot potentsiaalsest tapjaviirusest ja maailmalõpu kultusest, siis muutub aju väga osavaks hirmu täis olevaks üksuseks, mis paneb ka inimese ennast kogu aeg hirmu tundma. Selline inimene ei ole rõõmus ega õnnelik ja ta ei funktsioneeri oma täis potentsiaaliga.

Kui meie eesmärgiks on lasta inimestel vabaneda hirmudest, siis me peame lõpetama ära nende maailmalõpu kultuste muinasjuttude levitamise.

 

Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt