Henna Maria: asümptomaatilise ülekande needus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. detsember 2020 kell 18:44Henna Maria on Soomest päris terviseaktivist, kes aitab paljastada meid rõhuvat meditsiinipettust. Siinses videos keskendub Henna Maria üha enam kasvava meditsiinilise ja tehnokraatliku türannia peamist põhjendust, mille käes meie maailm praegu kannatab: veendumus, et terved inimesed nakatavad teisi inimesi ja seega tuleks neid kogu aeg kontrollida…

NB! Video postitamine Facebookis on keelatud, sest faktikontrolli hinnangul on tegemist libainfoga.

 

“Täna räägin needusest nimega asümptomaatiline ülekanne. Kogu kontrollimeetmete, järelevalve ja praeguse sanitaardiktatuuri palagan põhineb ühel uskumusel. Usk, et näiliselt terved inimesed on surmava viiruse kandjad ja et neid tuleb kontrollida.

Kas sa oled kunagi mõelnud, kui hullumeelne see on? Kui paranoiline on uskumuste süsteem?

Põhimõtteliselt usuvad inimesed, et nad ise ei tea, kas nad on terved, et ei suuda oma keha tunda ja see, et neil pole valusid ega haigussümptomeid, ei tähenda midagi. Nad võivad ikka olla nakkusohtlikud, nende bioloogia on teistele ohuks.

See on oluline nihe meie teadvuses, kui me aktsepteerime seda needust, on sellel tagajärjed, väga tumedad tagajärjed meie eludele, meie peredele,” alustab Henna Maria oma videot.

 

Eneseväljendusele selles maailmas.

Mis saab spontaansetest kiindumuse väljendustest nagu käepigistus, kallistus?

Kas tõesti arvad, et need jõud, mis lõid selle meditsiinilise pettuse “plaandeemia”, ei kasuta seda relva uuesti? Kas keegi lubas sulle, et see on üks ja ainus pandeemia 21. sajandil? Fauci räägib pandeemiate ajastust, Gates mainis, et see pole esimene pandeemia. Juba on uudis selle kohta, kuidas kui Arktika sulab. Uued surmavad viirused pääsevad atmosfääri.

See on sõjapidamine. See pole bioloogiline anomaalia, see on psühholoogiline relv. Ükski kontrollimeetmetest pole loogiline, sest need annavad vaid illusiooni ohutusest.

Tead, mis juhtub, kui rajad oma turvatunde välistele asjadele? Sa oled lõksus. Oled siis sõltuv sellest välisest asjast. Kas seda me inimperekonnana tahamegi? Uskuda, et me elu ja tervis sõltub asjast, maskist või kaugusest minu ja teisete vahel? Või COVID jälgimisrakendusest? See ütleb, kui olen inimese läheduses, kes on kõrge riskiga, on kokku puutunud teise kõrge riskiga isikuga?

Mis saab spontaansetest reisidest ühest riigist teise, kui see lõppeb? Kas inimesed jäävad nüüdsest karantiini, kuigi nad on terved? Aga test? Mõned inimesed nõuavad, et näitaksid negatiivset testitulemust, tõestamaks neile, et sul pole nakkust. Usud, et test annab sulle immuunsuse? Nagu maagiline tekk, takistab sul nakatuda kohe pärast testi tegemist?

Kui see maagiline viirus hõljub kõikjal läbi õhu, kas see ei tähenda, et pead testi tegema igal nanosekundil oma elus, tõestamaks, et sa pole nakatunud? Kas keegi on peatunud, et mõelda, et see kõik on nali, väga morbiidne nali?

 

Ma mäletan, kui maailm oli normaalne!

Elasin Amazonase vihmametsas, nagu paljud teist teavad. Kui ma tagasi Euroopasse tulin, ei olnud ühtegi mu perekonna liiget ega sõpra, kes mind kahtlustaksid. Keegi ei pidanud mind mingi nähtamatu nakkuse ohvriks. Bioloogilise ohu, surmava relva ohvriks. Keegi ei palunud mul end pärast Peruust naasmist isoleerida. Inimesed hüppasid kaela, embasid mind. Ütlesid, et nii hea on sind üle pika aja näha. Kuid enam mitte.

Veidi aega tagasi käisin Soomes ja mõned inimesed ei tulnud minuga kohtuma, sest arvasid, et ma olen ohtlik. Nakkav. Kas inimesed hakkavad anuma jälgimisühiskonda, et tunda end turvaliselt? Saab logida COVID jälgimisrakendusse ja jälgige, kas läheduses on nakkusi? Unustades fakti, et elus olemine on risk.

Loodusseadused ei ole muutunud  – terved inimesed ei ole järsku haigeks jäänud. Hingamine on ikka veel elutähtis tervise osa ja oleks täielik hullumeelsus uskuda, et nüüdsest peaksime elama oma elu, nägu kaetud.

Minu jaoks on hullumeelne, et pean otsima välja teaduslikke uuringuid, et tõestada, et me vajame hapnikku. Mis toimub terve mõistusega? See on inimintelligentsi absoluutne pilkamine, mis praegu toimub.

Neid jälgimisrakendusi tuleks kasutada kriminaalsündikaatide puhul. Lastekaubanduse ja seksiorjanduse organisatsioonide jaoks. Mitte tervetel rahulikel inimestel nagu meie. Kas sa alistud sellele rõhumisele?

Su pere, sõbrad, keda sa armastad ei ohusta sind. Aga ma ütlen sulle, kes sind ohistavad. Need, kes nakatavad su ilusat mõistust väga vaenuliku maailmavaatega. Uskumussüsteemiga, et sa ei saa enam usaldada oma keha, immuunsüsteemi või oma lähedasi. See on tõeline oht.

Mask on dehumaniseerimise sümbol. Seda on kasutatud juba sajandeid orjade ja vangide sümbolina, nende inimlikkuse kustutamiseks. Kui lubame oma naeratused ära võtta, mis jääb meie kaitseks? Kui lubame seadusandjatel öelda, et lapsed ei tohi enam koolis laulda? Mis jääb lapsepõlvest alles, kui nad ei tohi puudutada, mängida, laulda, naeratada? Millist haiget, väärastunud maailma me loome?

Kui see tundub sulle vale, on aeg hakata tegutsema. Kui sa kardad trahvi, see on vaid paberitükk. Meil on palju kõrgemaid seadusi, mille poole pöörduda. Nagu maa-, looduse seadus. Meil on aeg astuda oma vaimsesse täiskasvanuikka.

Ärme lase neil parasiitidel, ebaseaduslikel valevõimudel, kes juhivad seda maailma, meid eraldada. Ainult ühtsuses saame oma inimlikkuse säilitada.

 

Originaalvideo: Henna Maria Youtube

YT https://www.youtube.com/c/HennaMaria22

FB https://www.facebook.com/hennamaria22

IG https://www.instagram.com/hennamaria22

Foto: erakogu

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt