Video! Dr Borovskih: sundkorras maskide kandmine on terroriakt!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. detsember 2020 kell 15:38Doktor Vjatšeslav Borovskih on Venemaalt pärit tuntud psühhoterapeut, kes on üks nendest arstidest, kes julgeb vabalt rääkida meditsiinitüranniast, sh on mees kindlal arvamusel, et maskide kandmisest pole mitte mingit kasu ja veel enam – sundkorras maskide kandmist saab võrrelda terroriaktiga!

 

Ühes oma hiljutises videos selgitab dr Borovskih, et tema lõpetas meditsiiniinstituudis 1988. aastal: “Juba siis, nõukogude ajal, räägiti meile, et mask ei ole isikukaitsevahendiks infektsioonide vastu. See võib kaitsta mingi heljumi vastu õhus, tolmu, tahma eest ja nii edasi. Tal on pigem hügieeniline sihtotstarve, kuid infektsioonide eest see ei kaitse ei haiget ega tervet inimest.

Meile rääkisid seda meie õppejõud, professorid juba toona. Kirurgid aga näiteks kannavad maski operatsioonide ajal selleks, et mitte sülitada avatud kaitsmata haava sisse. Kõik muu aga, see ei toimi.

Ja praegu, kui me näeme, et meid sunnitakse maske kandma, mitte ei soovitata, vaid sunnitakse, siis hakkan juba mõtlema sellele arst-psühhiaatrina. Mis on selle taga? Milleks seda tehakse?

See on juba saamaks mingiks sotsiaalkultuuriliseks fenomeniks – maski kandmine. Me hakkame juba harjuma sellega, et inimestel on näos maskid, igal pool on maskid, maskid, maskid. Me ei näe inimeste nägusid. Me ei näe enam isegi enda nägusid. Ja see kujundab erilist inimese psühhotüüpi – maskikandjat.

Mäletate, kui omal ajal ütles Leonid Brežnev 23. NLKP Keskkomitee kokkutulekul: oleme loonud erilise inimeste kogukonna – nõukogude rahva (homo sovieticus). Nüüd loome me erilist inimeste kogukonda sellelsamal territooriumil – maskikandjaid, maski kandvaid inimesi.

Tegemist on täiesti mõttetu ettevõtmisega inimeste kaitsmise plaanis mistahes infektsiooni eest. Seda ei ütle mina, seda ütlevad kõik eksperdid, inimesed, kes tegelevad professionaalselt infektsioonhaiguste ja epidemioloogiaga. Sel juhul, mis on mask?

Siis saab maskist inimeste juhtimise tööriist, manipuleerimise instrument, mis on suunatud inimese teadvusele ja inimese tahtele.

Oled sa kunagi mõelnud sellele, miks peab islamis naine parandžaad kandma? Miks ta peab oma nägu katma? Sest naine peab olema alandlik ja seda tehti empiiriliselt kindlaks, et kui naise nägu on parandžaaga kaetud, siis muutub ta alandlikuks. Kui ei tema ise ega ka teised inimesed ei näe ta nägu, kui ta nägu on kaetud, surutakse alla tema vabadus, tema tahtejõulised omadused ja ta muutub alandlikuks.

Ehk tegemist on sellise instrumendiga, mis kujundab erilist inimese psühhotüüpi – alandliku naise oma. Kuid nüüd pandi meile kõigile parandžaa selga. Ning sisuliselt tahetakse meid kõiki alandlikuks muuta. Selleks, et hiljem kõik me kuulekalt teeksime mingeid tegusid, mida meilt ootavad need, kes praegu meid maske kandma sunnivad. Milliseid tegusid?

Et me kõik kuulekalt hakkaksime vaktsineerima. Vaadake, kui praegu luuakse selline hirmu süsteem koroonaviiruse infektsiooniga nakatumise suhtes, siis inimeste vägivaldne sundimine maskide kandmiseks on terroriakt. Tegemist on otsesõnu selle hirmu levitamisega. See on terroriakt.

Tegemist on ühiskonnas kunstlikult pealesurutud hirmu kujundamisega. Et inimesed oleksid selle hirmu tõttu kurnatud, kuid inimene ei saa kaua hirmuseisundis elada. Ta tahab sellest vabaneda. Hirm muutub pealetükkivaks. Ta tõepoolest hakkab uskuma seda, et mask kaitseb teda millegi eest. Ta tõesti hakkab surma kartma ja siis sellele inimesele, kui ta on sellest hirmust täiesti kurnatud, pakub keegi väljapääsu. Vaktsineerimine – hakkame kõik vaktsineerima ja siis saame maskid maha võtta. Just selle nimel seda kõike tehaksegi.

Ma ei tea, mis seisab vaktsineerimise enda taga, peale selle, et keegi rikastub sellest korralikult. Me ei tea nende vaktsiinide kvaliteeti, mida meile teha pakutakse, kuid juba praegu näeme me seda, et meid valmistatakse selleks kunstlikult, sihipäraselt, etapiviisiliselt ette, selleks massiürituseks – vaktsineerimiseks.

See aga, et praegu mina arst-psühhoterapeudina tegelen taas tekkinud neuroosidega seoses haigestumise ohuga, vajadusega kanda maske, seoses sellega, et inimesed hakkavad sellega harjuma ja nad juba kardavad kodunt maskita väljuda.

Tõepoolest, inimesed kardavad praegu avalikus kohas ilma maskida viibida, niivõrd on nad sellega harjunud. Sest inimene, nagu ütlevad meie pühad isad, inimeses on kõik harjumusega seotud. Ja kui inimene kordab ühte ja sama palju kordi, saab see tema harjumuspärasteks oskusteks, ta ei saa enam pärast ilma selleta, see saab tema jaoks hiljem sõltuvuseks, mask on saanud inimese jaoks uueks sõltuvuse objektiks. Ning see on kujunenud sundneuroosiks.

Ma puutun praegu kokku patsientidega, kes tulevad minu juurde ja kaebavad hirmusid, mis on seotud nakatumise ohuga. Inimesed on kaotanud kindla jalgealuse, neil pole kindlust homse päeva suhtes. Inimesed kardavad elada. Andke andeks, kuid sel juhul on see tõeline terroriakt.

Seejuures, ütlevad eksperdid, kellega olen tutvunud ekstra selleks, et saada konsultatsiooni, et see on täiesti seadusevastane. See rikub Vene Föderatsiooni põhiseaduse vähemalt ühteteistkümmet paragrahvi. See sunniviisiline maskide kandmine.

Lisaks arstid juba ammu teavad, et mask iseenesest kujutab ohtu inimese tervisele ja elule. See on ohtlik väga paljude allergiliste haiguste, südame-veresoonkonnahaiguste, organismi immuunsüsteemi haiguste puhul ning lastel võib mask esile kutsuda äkksurma, see on tõestatud lihtsalt praktikaga, seega sedasi sunniviisiliselt inimesi maski kandmiseks sundimine on lihtsalt kriminaalkuritegu. Tegemist on atentaadiga rahva tervisele ja elule.

Seega peab see kuritegu millalgi väärilise hinnangu saama meie pädevate organite poolt. Praegu poogitakse meile sunniviisiliselt külge surmahirmu ja hävitatakse meis inimväärikust, isegi mitte kristlike väärtushinnanguid, vaid inimväärikust. Inimesed hakkavad surma kartma mingi loomaliku hirmuga. Inimesed vastanduvad üksteisele maski olemasolu või puudumise tunnuse alusel.

Oleme toonud ühiskonda lisakihistumise, mitte üksnes kihistumise, vaid ühe ühiskonna grupi vastandumise teisele. Näeme, millised konfliktid praegu tekivad seal, kuhu keegi ilmub maskita, katmata näoga, inimest katmata näoga võetakse nüüd kurjategijana, rikkujana, keda tuleb kahtlemata trahvida või karistada. Sel juhul, andke andeks, me loome väljakannatamatuid tingimusi inimeste elu jaoks.

 

Allikad:

https://borovskih.ru/

http://podvizhnik.ru/

https://vk.com/podvizhnik_ru

https://bit.ly/3nraXdv

Foto: borovskih.ru

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt