Koroonaajastu ja selle “mõistlikud” valitsejad

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. detsember 2020 kell 14:35“Koroonaajastu on transhumanistide aeg: kontrolli inimeste üle ja kasumi maksimeerimist esitatakse meile kui informeerimise ja teadusena. Piirid mõistlikkuse ja hullumeelsuse vahel hägustuvad. Inimeste võõrandumine tehnokraatlikus kapitalismis innustab neid,” kirjutab vabakutseline ajakirjanik Susan Bonath väljaandele RT Deutsch.

 

Ettekäändel, et meid kaitsta Covid-19 viirusesse suremise eest, isoleerib riik vanad, haiged ja surevad hooldekodudesse ja haiglatesse. Üksindusest tingitud depressiooni, liikumisvaegusest tingitud tromboose ja järsult sagenenud enesetapukatseid vaadeldakse valitseva klassi poolt kui kaasnevat kahju tervisele. Lapsi traumeeritakse koolides ja lasteaedades ülemääraste hügieeninõuetega, kuigi viirus pole neile üldse ohtlik. Riigi rünnakutele pole alternatiivi. Kriitikat meetmete suhtes vaadeldakse kui jumalateotust varausuajal. Lahendusena lubab Saksamaa Liitvabariigi valitsus uut tüüpi geenitehnoloogial põhinevat vaktsiini BioNTech nimeliselt farmaatsiaettevõttelt. Pärast katseperioodi, mille vältavus jäi äärmiselt lühikeseks, ähvardab meid oht inimkatsete näol ettenägematuteks tagajärgedeks.

 

Nõiajaht uskmatutele

Proportsionaalsusest ja ratsionaalsusest ei ole juba enam ammu juttu. Juba kuid on poliitikud ja meedia süstinud meisse surmahirmu. Nakkusjuhtumite numbrid saadakse mittestandardsete PCR-testide abil. Uusi uuringuid, mis näitavad SARS-CoV-2 viirust palju vähem ohtlikuna kui algul arvati, ignoreeritakse valitseva klassi poolt järjekindlalt. Keegi ei erista viiruse genoomi fragmenti haigusest, meditsiinilisi standardeid eiratakse. Kõiki, isegi tippteadlasi, kes võrdlevad SARS-Cov-2 gripilaadse patogeeniga, tehakse vandeseltsi poolt maatasa.

Ainuüksi katse leida teavet näiteks intensiivravi osakondade hõivatuse või haiglate ülekoormuse kohta enne koroonat ja selle ajal, võrdub ketserlusega. Piisab vaid küsida, kas surma põhjustas Covid-19 või oli põhjuseks mõni teine raske haigus või isegi vanadus, muudab küsija moraalselt väärituks, jah isegi “asotsiaalseks” isikuks. Kriitika osaliseks saavad need, kes julgevad kaasnevate tervisekahjustuste teemat tõstatada. Igaüks, kes on skeptiline geenitehnoloogial põhineva vaktsiini suhtes, pannakse ühte patta nendega, kes on täielikult vaktsineerimise vastu ja nendega, keda peetakse esoteerika hulludeks. Meetmete kritiseerijad peavad arvestama sellega, et nende postitused kustutatakse sotsiaalmeediast ja et politsei hakkab neid jälgima. Arutelu? Soovimatu!

Elu lõplikkus

Välja jättes koroona teema on Saksamaa täpse statistika riik. Kõik on registreeritud: teatud puude ja lüpsilehmade täpne arv, elanike söömis- ja suitsetamisharjumused, vanuseline jaotus ning suremus. Saksamaa statistikaameti andmetel surid 2018 aastal mehed keskmiselt 76 aastaselt ja naised viis aastat vanemalt. Naised elasid keskmiselt 5 aastat kauem. Alates 1

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt