Eesti insener soovib maksta kuni 6000 eurot inimesele, kes ta koroonaviirusesse nakatab

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. november 2020 kell 12:35Insener Toomas Kaljas avaldas 13. novembril oma Facebooki seinal eesti ja inglise keeles üleskutse nakatada teda koroonaviirusega. Postitus on kogunud rohkelt jagamisi ja tekitanud tuliseid vestluseid.

 

Seega, hea koroonahaige, ole lahke ja jaga oma viirust härra Kaljasega – tema võtab oma tervise eest 100% ise vastutuse ja maksab sulle nakatumise korral kuni 6000 eurot n-ö puhtaana käteen:

  • Esimese 3000 eurot saad teenida siis, kui Toomast Sars-Cov-2 viirusesse nakatad;
  • Lisaks on sul võimalik teenida 3×1000 eurot, kui lased laboris teha proovid, mille tulemusel saab välistada, et sul ei ole hoopis a) metaboolset sündroomi, b) liiga madal D-vitamiini tase, c) komplektsete aminohapete ja LDL lipoproteiini puudus.
  • Kui nakatada soovija ei suuda haigust edasi anda ja selgub, et tal on taustal üks või mitu eelmainitud kolmest põhjusest, võib ta väljakutse esitajale ise kaotuse eest maksta. Kasvõi 100 eurot.

Toomas Kaljase täispikkuses üleskutse:

Hea sõber. Kui sina usud viirustesse ja eriti koroonaviirusesse, oled “sellesse” nakatunud või tead kedagi kes on ja soovid raha teenida, siis palun nakata ka mind. Pakun 3000 Eurot kohe, kui loomulikult teel koroona saan. Kui mind nakatada ei õnnestu, võib mulle maksta. Kui 3000 Eurot ei ole, siis piisab ka sajast eurost. Tänaseks olen sihilikult kohtunud mitme koroona positiivsega ja ei saa oma teenistuse üle kurta.

Võime ka kihla vedada, miks inimesed haigestuvad. Peamised põhjused, mille saame laboris kiirelt kontrollitud, on 1. metaboolne sündroom, 2. liiga madal D vitamiini tase, 3. komplektsete aminohapete ja LDL lipoproteiini puudus.

Nii et kui tead sõpra, kes surmahirmus kardab väidetavat koroonat, siis jaga talle see sõnum edasi. Tal on võimalik oma raske haiguse pealt teenida. Ja kui ta ka raha kaotab, siis vähemalt jõuab ta jälile oma päris haigusele. Eksole. Karta pole vaja.

Toomasega saad ühendust võtta läbi Facebooki. 

Allikas: Facebook

Foto: erakogu

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.