Miljon eurot viroloogile, kes tõestab, et SARS-CoV-2 tüüpi viirused on haigusetekitajad

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. aprill 2021 kell 8:57Samuel Eckert on aktivist ja suunamudija, kes on pühendunud koroonapettuse paljastamisele ning veel spetsiifilisemalt (koroona)viiruse olemuse ja RNA vaktsiinide uurimisele. Lisaks on mees loonud Tõe isoleerimise fondi, millega lubab maksta miljon eurot viroloogile, kes tõestab, et SARS-CoV-2 tüüpi viirused on haigusetekitajad.

 

Fond tutvustab ennast järgnevalt.

Me oleme avastanud:

Kõik viroloogid on petnud iseennast ja avalikkust, kui nad väidavad haigusi põhjustavate viiruste nagu SARS-CoV-2 olemasolu.

Viroloogid tapavad tahtmatult katseklaasis olevaid rakke, arvates, et see tõendab viiruse olemasolu ja isoleerimist. Viroloogid konstrueerivad geenijärjestuse teoreetiliselt ainult surevate rakkude fragmentidest ja esitavad selle faktina. Testiprotseduurid ei ole seetõttu sisukad ega mõttekad. Elektronmikroskoobi all surevate rakkude tüüpilisi struktuure esitletakse viirustena. Sellised struktuurid ei ole inimestel kuidagi võimalikud ja neid ei olegi tuvastatud!

 

Meie eesmärk:

Sellised ebasoovitavad arengud on irrutanud meditsiini reaalsusest ja on seega tervise olemuse asjatundlikust mõistmisest kaugel. Tahame anda oma panuse, et tuua kõik inimesed lähemale haiguste ja tervise paremale mõistmisele.

 

Me garanteerime:

Miljon eurot viroloogile, kes esitab teaduslikud asitõendid koroonaviiruse eksisteerimise kohta, sh eksperimendi (viiruse isolatsiooni) kontrollkatsete dokumentatsiooni.

 

Loe lähemalt: samueleckert.net

Foto: t-online.de

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt