Valitsus ja meedia, tahate selle paanika varem lõpetada? Külvake meid üle rõõmsameelsusega!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. november 2020 kell 20:5421. novembril avaldas Martin Mikiver oma Facebooki seinal tänaseks oma elu elama hakanud postituse, kus ta koroonakriisis mitte ühtegi poolt ei halvusta, ent kutsub valitsust ja meediat sirge seljaga vastutust võtma ning selgitama ja usaldama rohkem meie immuunsüsteemi toimimist. “Plaanitavad piirangud sellises mahus ei ole ju tegelikult vajalikud! Päris kindlasti ei ole ma ju ainuke, kes niimoodi mõtleb,” küsib Mikiver. Avaldame tema postituse täiskujul.

 

No ei saa mitte vaiki olla…

Mulle meeldib maal! Maal on mõnus ja puutumatu ja turvaline ja tervislik!
Kahju, et ma selle teleka siia kaasa pidin tirima…

Ma olen seda maskeraadi pikalt vaikselt kõrvalt jälginud ja püüdnud mitte välja teha, aga täna, telekakasti vilksamisi piiludes, ma lihtsalt tundsin kohustust oma arvamust ka Teiega siin jagada.

Ma üleüldiselt pean ennast väga tolerantseks inimeseks. Ma kuulan huviga ära kõigi kaaslaste vaatenurgad ning arvamused. Õigemini öeldes ma isegi julgustan inimesi kaalutlema ning “kahtlema” ning leidma enda tõde!
Ja mida prset täna!? Hakkab tulema järsku mingit “peab – tohib-ei tohi – kohustuslik” juttu meie kõigi suunas…??

Mina isiklikult ei hakka kellelegi direkteerima kus ja millal ja nt mis värvi riideid ta homme kandma peaks!?
Imestan, et siis järsku mulle hakkavad kehtima sellised ettekirjutused!? Mis kohustus järgmiseks? Ma usun, et paljud saavad aru, kus suunas me tasa ja targu tegelikult liigume…
Huvitav, et kas keegi peab end siis teistest võimukamaks ning et tal on rohkem voli nt siis minu isiklike valikute üle otsustada?? 😃

Mul ei ole mitte midagi inimeste vastu, kes valivad enda näol kanda maski. Minupärast võib neid ka mitu tk ette panna, kui on soovi. Kui on huvi, võib iga soovija ka igaks juhuks üldse koju jääda ning akna pealt teistele turvaliselt lehvitada- mul ei ole selle vastu absoluutselt mitte midagi.
Ma loomulikult kahtlen kogu selle vajalikkuses, aga see on minu valik. Ma olen mitte ainuüksi maski, vaid üleüldiselt igasuguse rumaluse vastu totaalselt allergiline.

Tahetakse testida kogu maailma rahvastik- kulutades selleks meeletult ressurssi. Saame kokku korraliku vajamineva numbri mida siis meedias uhkelt kajastada. Väga fun!
Me võime testida ja panna maski kandma kogu inimühiskonna. Ning mis siis? Kas arvatakse, et see toob kaasa rohkem v vähem suremust? Mitte huiatki. Tegelikult ei too see testi nr kaasa mittemingisugust muutust. Lihtsalt mingi aplaava. Mida rohkem teste, seda rohkem numbreid, mida hirmuks presenteerida.
Me kõik teame seda! Küsimus on selles, et kes selle maskeraadi põhjustatud tänased ja järgnevate aastate vaimsed ning füüsilised kahjud meile korvab?
Kelle huvides see tsirkus siin toimub?

Inimühiskond on elanud aastatuhandeid sümbioosis viirustega. Sünnitakse, surrakse, ka edasipidi, vaatamata sellele, kas meil on mask ees v mitte.
Milleks uskuda, et selleaastane viirus, mille 95+ protsenti nakatunutest täielikult ilma igasuguse meditsiinilise sekkumiseta välja köhib, väärib kogu seda tsirkust??

Ärge minu (mõistuse)tervise pärast muretsege! Tundke palun rohkem huvi nt vanaemade-vanaisade pärast, kes ei julge enam teleka eest üldse püsti tõusta.
Kes otsivad meeleheitlikult prügikastist mingeidki maskilaadseid esemeid, et need endale näkku kleepida. Kartus on nii suur selle “ülisurmava” viiruse ees, et kodust ei julgeta enam üldse välja minna ning oma kalleid nooremaid põlvkondi kohata.
Milleks külvata neid krdi numbreid päevast päeva? Kas see peaks midagi positiivset meie ellu tooma?
Võtke vastutus, meedia ning valitsus, see on teie krdi korraldatud paanika. Miks te ei hooli!!? Inimesed ju jälgivad teid ja kahjuks enamus võtavad kõike teie üllitisi ka absoluutse tõe pähe! See on teie istutatud paanika, mitte mingi krdi viiruse oma! “Pandeemia” on üks vastik sõna, mis kõlab juba igas uudises. Ja see on inimestele pähe istutatud pandeemia!

Tahate selle paanika varem lõpetada? (kui tahate)!? Võtke vastutus ja sirge seljaga lõpetage see testimine ning paanika külvamine meedias! Ütelge, et kõik on hästi ja ainult paremaks läheb! Igaljuhul austatakse valitsust, kes tegutseb enesekindlalt enda rahva huvides, rohkem, kui ühte, mis laulab kellegi teise laulu…

Kas see pole mitte valitsuse põhieesmärk – kaitsta ning hoolida oma rahvast?

Külvake meid üle rõõmsameelsusega! Räägime asjadest, mis loovad meie ellu väärtust!
Usaldage ning selgitage rohkem meie kõikvõimsa immuunsüsteemi toimimist!
Seesama basic, mida me juba kõik teame – rõõmus meel, tervislik elustiil, sport, naer, muusika, tants, rahumeelsus, hingesoojus, vabadus!!

Plaanitavad piirangud sellises mahus ei ole ju tegelikult vajalikud!

Päris kindlasti ei ole ma ju ainuke, kes niimoodi mõtleb?

 

Martin Mikiver

 

Allikas: Facebook

Foto: gguy / Adobe StockKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt