Eesti kodanikud jäid Läti piiril vahele suure narkolastiga

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

5. veebruar 2013 kell 12:00Postimehe sõnul pidasid Läti tollitöötajad Läti-Leedu piiril kinni hašišilaadungi, mille tänavamüügihind oleks ligikaudu 550 000 eurot.

 

Läti tollitöötajad kontrollisid koostöös Eesti kolleegide ja politseiga operatiivinfot Eesti numbrimärkidega auto kohta, mis olevat seotud narkokaubandusega, kirjutas venekeelne Postimees. Kontrollimisel saadi kätte 110 kilo hašišit ja pool grammi kokaiini.

 

31. jaanuari öösel peeti Grenztale piiripunktis kinni Leedust Lätisse suundunud Eesti numbrimärkidega BMW. Autos viibisid 1989. ja 1983. aastal sündinud Eesti kodanikud. Auto viidi ülevaatuseks Riia vabasadamas asuvasse tollipunkti.

Autost leiti peidikud, kuhu oli paigutatud 250 erineva suurusega teibitud pakki. Pakkide avamisel tuli sealt välja 110 spetsiifilise lõhnaga tahvlit, millel oli kiri “Milano”. Ühe autos olnud mehe juurest leiti ka pool grammi kokaiini.

Politsei algatas kriminaalmenetluse ja mõlemad mehed on kinni peetud. Uurimise huvides Läti politsei ja tolliamet rohkem infot ei anna.

 

Allikas: Postimees

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt