Lapsed ja noored saavad suvel tasuta programmi raames karated õppida

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. mai 2015 kell 11:46Tasuta praktiline õppe- ja koolitusprogramm “Et suvi ei läheks luhta“ võimaldab lastel ja noortel 30. juunist – 27. augustini osaleda karate treeningutel ning erinevatel turvalist ja ohutut käitumist tutvustavatel koolitustel.

 

Juba 1996. aastal alustatud programm on tänu arvukatele kaasalööjatele ja toetajatele taas elujõudu kogumas, ning jõudsalt laienemas. Tänavu suvel avatakse tasuta treeningrühmad lisaks Tallinnale veel Tartus, Pärnus, Rakveres, Kohtla-Järvel, Narvas ja Kuusalus. Ühtekokku oodatakse treeningrühmadesse kokku üle 500 lapse ja noore.

Programmi ühe looja ja algataja karatetreener Jaanus Rahumägi sõnul on kõigi ühine mure, et meie lapsed saaksid turvaliselt ning tervelt kasvada ja areneda. “Meie sooviks on anda kõigile lastele võimalus, õppida uusi tarkusi turvalisest käitumisest. See programm aitab lapsel uueks kooliaastaks ja kogu eluks nii vaimult kui füüsiselt tugevaks saada, et osata seista iseenda, sõbra ja klassikaaslase eest. Teha omalt poolt kõik, et suvi ei läheks luhta!” kinnitas Rahumägi.

Korraldajate pikaajaline kogemus kinnitab, et paljude jaoks on selletaoline programm üks sisukamaid suviseid ajaviitevorme. Treeninguid ja koolitusi viivad läbi kvalifitseeritud treenerid, kes lisaks kogemustele laste ja noortega töötamisele on oma ala entusiastid, valmis kõiki osalejaid isikliku eeskujuga motiveerima.

Eesti Karate Föderatsiooni eestvedamisel toimuvad treeningud 2 korda nädalas. Lisaks on ees ootamas lai valik koolitusi huvitavatel teemadel, nagu riskivaba käitumine, enesekaitse, veeohutus, tuleohutus ja teised turvalise eluviisiga seotud teemad.

 

Info ja registreerumine kodulehel: Karatesuvi

Foto: djpeluca.deviantart.com

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt