Omniva kutsub Riigikogu kandidaate üles inimestele rämpsposti saatma

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. veebruar 2019 kell 9:13Foto: ekraanikuva

Valimiskarusell võtab üles üha uusi pöördeid. Ilmselgelt ei ole tegu pelgalt tavapärase protseduuriga iga nelja aasta järel saada uus ja värskem parlament, vaid aina enam on tegu toreda äriprojektiga, mille pealt nii riigi- kui erafirmad teenida proovivad. Näiteks Omniva ehk Eesti Post (märkus: omandisuhtelt on AS Eesti Post 100% Eesti riigile kuuluv äriühing), saatis esmaspäeval Riigikokku kandideerijatele e-kirja pealkirjaga “10 päeva valimisreklaami otsepostituse tellimiseks”.

 

Kirja sisu on järgmine:

Hea kandidaat

Nüüd on aeg kiirustada! Teil on ainult 10 päeva on aega, et esitada tellimus valimisreklaami otsepostituseks.

Tellimiseks võta ühendust oma kliendihalduriga või kirjuta valimised@omniva.ee meiliaadressile ning anna teada, millises ringkonnas kandideerid.

Juhul, kui soovid potentsiaalsetele valijatele saata ainult mõne klikiga midagi omanäolist, siis kasuta meie terviklahendust.

Reklaamposti terviklahendus – https://pood.omniva.ee/et/minu-disain/2333-987-postkaart-sobrale.html

Vaid paari klikiga saate ise kujundada oma postkaardi, valida aadressita reklaami postituseks sobiva valimisringkonna ning selle eest ka kohe tasuda. Ehk postkaartide disain, trükk, kanne kõik ühest kohast!

NB! Juhul, kui soovite oma tervitused teele saata linnaosade või valdade kaupa (ehk ei soovi kogu valimisringkonda), siis võtke palun ühendust oma kliendihalduriga või kirjutage valimised@omniva.ee meiliaadressile.

Rõõmuga täidetud valimistulemusi soovides …

 

Seega, kui leiate veel enne valimisi enda postkastist valimisreklaami, siis on väga suur võimalus, et selle on erakond tellinud maksumaksja raha eest riigifirma mahitusel. Tore, et raha ikka riigile jääb?

Mida arvad sellisest suunatud reklaamist Riigikokku kandideerijatele sina?

 

Allikas: Omniva suunatud reklaam

Fotod: alamy.com, ekraanikuva

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt