Ege Hirve ettepanek: Kuidas vabastada Riigikogu erakondadest ja anda tagasi inimestele

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. detsember 2018 kell 12:012019. aasta Riigikogu valimiste mandaadid on valimiskomisjon jaganud 12 valimisringkonna vahel, kus on esindatud kõik 15 maakonda. Mis on tulevaste Riigikogu valimiste põhiküsimus? Vabaneda erakondade juhtkondade abil teostatavast korruptsioonist, riiklikust räkkitist Riigikogus.

 

Meie riigi kõige suurem probleem on, et riik on korrumpeeritud põhiseaduslike institutsioonide kaudu, et riiki hävitavad selle hoidmise ja arendamise eest palka saavad ametnikud, et erakondade tagatubades kokku pandud üldnimekirjade alusel valitud onud ja tädid Toompeal hävitavad riiki iga oma hääletusega, iga hääletusprotokoll on surmahoop Eesti Vabariigile.

Kuidas põhiseaduslikult vabaneda erakondade tagatoas paika pandud üldnimekirjadest ?

Rahvas soovib isikuvalimisi. Aga valige siis isikuid, tegutsege, mis te tühja värisete ja vingute.

Astuge julgelt e-masinale vastu oma 101 üksikkandidaadiga ja võitke e-masin ära sama taktikaga, millega teid endid on alates 2005 a valimistest riigivaraste poolt hanitatud.

Valige oma valimisringkonnas välja need inimesed, keda te soovite näha oma huvisid esindamas Riigikogus, vaielge nad omavahel selgeks ja koguge neile vajalikud hääled enne e-masina rünnakut.

Et hääled ei hajuks, peab väljavalitute arv kattuma mandaatide arvuga, valige välja sama palju inimesi kui on mandaate, ärge laske seda teha e-masinal, ärge laske seda teha tagatubadel, olge ise aktiivsed.

Olge ise aktiivsed 3 kuud, valige 101 välja enne e-masina sisselülitamist, et mitte jälle 4 aastat vinguda.

Näidake e-masinale trääsa, võitke ta ära, suruge läbi oma tahe ja valikud, triumfeerige.

Kandidaate valige lähtuvalt kolmest printsiibist – ta ei ole kunagi varem olnud Riigikogu liige ja ta ei ole erakonna nimekirjas, ta on omakandi inimene, ta elab teie keskel, mitte kusagil kaugel päälinnas, elevandiluust tornis. Ainult need 3 printsiipi on tähtsad, et süsteem puhastuks. Kui te ei ole võimelised endid kokku võtma ja süsteemi puhastama, siis süsteem tapab meid kõiki. Te kas võitlete või surete, teie, miljon valijat, siin ja praegu.

Ja kui te mängu ilust aru ei saa, siis lihtsalt uskuge, et te pole kunagi elus saanud paremat soovitust kui Ege just nüüd andis. Lihtsalt uskuge, et puhastades mäepealse üldnimekirjade pupedest ja valides sinna lihast ja verest konkreetseid inimesi, hakkavad asjad muutuma paremuse poole.

Tegutsege, tegutsege oma köögis, külakeskustes, raamatukogudes, jõulupidudel, leppige omavahel kokku, Võrumaal näiteks vaielge selgeks need 2 inimest, kes esindavad Võru maakonna inimeste huvisid järgmised 4 aastat Riigikogus ja andke neile kõik oma hääled, ärge killustuge, ärge mõelge enam erakondadest ja e-masinast, looge ise oma riiki nende inimestega, kes ei reeda.

Kui te ei suuda rahvana endid kehtestada, siin ja praegu, siis järgmise hääletusega nad muudavad ära valimisseaduse ja teile ei jää isegi mitte seda tänast võimalust erakondi kõrvale tõrjuda, viia läbi isikuvalimisi, lastes väljavalitutel kandideerida üksikkandidaatidena nagu see hetkel veel võimalik on.

Üksikkandidaatidega sisuliselt korraldage isikuvalimised ja tooge poliitiline debatt tagasi Toompeale. Riigikogu peab olema tuliste ja avalike poliitiliste vaidluste koht rahvaesindajatele, kes seejärel maakondade ja linnaasumite esindajatena moodustavad riigile hädavajaliku spetsialistide valitsuse jne.

Tegutsege !

 

Ege Hirv

 

Pilt: internet

 

PS. Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Suur aitäh kõigile, kes aitavad olulisi teemasid pildis hoida!

Unlimited MTÜ
EE497700771002818684

BITCOIN
1Hqjxbt8czHcENjDQan5GFL3Qssn4znpAr

DASH
XjUJswujDzLgSgg7Ly8bK6TEo1kwVzaKeV

BITCOIN CASH (BCH)
qp0gdarh8xtte8fygj2ehrud7h4gsugzeqlmamcx3s

ETHEREUM
0x9b67438a7a4cdd88edb14c2880e920a3cba692c6Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt