Peavoolumeedia teeb Telegrami: Helme ja Kallas muutuvad üha enam “parajaks paariks”

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. september 2023 kell 10:27Fotokollaaž: Wikimedia Commons / Renee Altrov – Riigikantselei, CC BY-SA 4.0 + Uued Uudised + Canva.com

ERR toob suuremate päevalehtede juhtkirjade varal välja sama, millele Telegram.ee-gi on korduvalt tähelepanu pööranud, et lõppkokkuvõttes ei ole vahet, milline erakond võimul on, sest kõik teevad võimu nimel samu asju.

 

Toimetused heidavad Kallasele ette, et ta ei saa siiani aru toimuva moraalsetest tagajärgedest ega mõjust Eesti mainele välismaal, samuti sisepoliitilistest järelmitest.

Eesti Päevaleht leiab ka, et esmaspäevane Kaja Kallase ja Mart Helme vastasseis riigikogu korruptsioonivastases erikomisjonis lõi kõvemini helisema ka sisepoliitilise häirekella.

“Helmed ja Kallas muutuvad järjest enam “parajaks paariks”, kes üritavad vastastikuse kraaklemisega oma süvapoolehoidjaid rõõmustada. Helme näib olevat Kallasele otsekui appi tulnud: ähvardades peaministri personaalküsimuse pärast kogu riigikogu töö blokeerida, nihutab ta fookuse Kallaselt enda mitteriigimehelikule käitumisele,” kommenteerib päevaleht ja lisab, et kui nii läheb, siis Kallas pääseb ja tema skandaali maksavad kinni kõik teised Eesti nõrgenenud maine ja süveneva polariseerumise kujul.

Vaata ka Hando Tõnumaa videot, kus ta seletab, miks ei ole vahet, kes on peaminister:

 

Toimetasid Mariann Joonas ja Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt