Telegrami Podcast #76: kas Telegrami suudeti veenda EKRE-t valima? (külas Martin Helme)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. jaanuar 2023 kell 18:39Martin Helme, Riigikogu aseesimees, endine rahandusminister ja EKRE juht käis esimest korda Telegrami Podcastis möödunud aasta oktoobris. Kuna tol korral oli kaamerate ees aega alla poole tunni, võtsime Helmelt lubaduse, et teeme veel ühe pikema saate. 20. jaanuaril see salvestus teoks saigi ja nüüd on tulemus – ligi pooleteist tunnine podcast – teie ees.

PS. Vaata ka Telegrami Podcasti Erakonna Eestimaa Rohelised kaasjuhi Marko Kaasikuga.

 

Kuna me ise valimis(süsteemi)i ei fänna ja ei ole leidnud ühegi erakonna puhul konkreetsemat pikemat visiooni (20, 50, 100 jne aastat) Eesti Vabariigi arenguks, siis palusime Helmel meile selgeks teha, mis on konservatiivide pikemaajalisem nägemus meie riigi tuleviku osas ja püüda meid veenda oma erakonda valima. Kas see tal ka õnnestus, võite saatest ise järgi vaadata.

Igatahes saime teada, et kui Helme ise oleks valmis lennukamaid ideid uurima ja ellu viima, siis vähemalt enne valimisi räägivad nad, nagu ka kõik teised erakonnad, just seda, mida valija kuulda tahab. Eetrisse läksid ka lugejate esitatud kriitilised küsimused – kuula, mida Helme vastas.

Esimene pool saatest on vabalt vaadatav/kuulatav kõigile:

NB! Kõigi selle saate FB video jagajate vahel loosime välja kasti Lumiorava magneesiumivett!

Täispikk saade, on kuulatav/vaadatav ainult Minu Telegrami tellijatele SIIN ALL.

Kõikide varasemate podcastide lingid leiad Telegrami lehelt. Martin Helme tegemistega saad silma peal hoida näiteks tema Facebooki lehel või Riigikogu lehel.

Vaata täispikka saadet Marti

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt