Tallinnas toimub meeleavaldus internetivabaduse toetuseks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. märts 2019 kell 12:23“Sulle ei meeldi, kui Internetist eemaldatakse sisu vastavalt tsensori suvale ja olulised asjad pole enam kättesaadavad? Täpselt nii see hakkab olema, kui läheb läbi masintsensuuri seadustav Euroopa Liidu autoriõiguse reformipakett,” seisab laupäeval, 23. märtsil kell 14.00 Vabaduse väljakul toimuva meeleavalduse tutvustuses.

 

Kolm tundi vältavat rahvakogunemist juhivad Netikogukond ja Wikimedia Eesti, kes kutsuvad kõiki kaasa lööma: “Tule ja liitu kogu Euroopa netikasutajatega ühises protestis, et päästa Internet kindlast hävingust!”

Meeleavaldusel võtavad sõna vaba ning avatud Interneti eestkõnelejad kodanikuühiskonnast, lühidalt saavad oma tulevikuplaane tutvustada ka poliitikud, kelle harimiseks see meeleavaldus mõeldud on.

“Tule laupäeval kohale ja saadame üheskoos selge sõnumi valitsusele, europarlamendi liikmetele, kandidaatidele ja teistele poliitikutele, et Interneti allutamine masintsensuurile ei lähe läbi — ja et vaba ning avatud Internetti õõnestava seadusloome toetajaid Eestis midagi head ei oota,” ütlevad korraldajad.

 

Vaata lisaks: Meeleavalduse Facebook, Päästame Interneti kampaania, Action Against Article 13Pilt: Facebook

 

Toimetas Sander SoomaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt