Täna algavat Arvamusfestivali saab vaadata ka internetis

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. august 2013 kell 9:08arvamusfestival

Rahvusringhäälingu uudisteportaal toob reedel ja laupäeval Paides korraldatava arvamusfestivali Eesti üldsuseni veebiotseülekandena. Tänu ülekandele on võimalik kaasa elada festivali pealava aruteludele, kuulda-näha arutelualadel toimuvat ning sedagi, mida on öelda ERRi kaamerate-mikrofonide ette püütud arvajatel.

 

Kahe päeva jooksul väideldakse otsepildis muu hulgas selle üle, millist riiki eestlased jaksavad ülal pidada, milliseid inimesi Eestisse mujalt elama kutsuda, kas poliitika tulevik on võimalik parteidega või ilma, kui sallitav on sallimatus ning kas Eestis on võimalik õnnelik olla. Otseülekande lõpetab laupäeva õhtul parlamendierakondade juhtide mõttevahetus “Eesti mõte”, millest Andrus Ansip ja Edgar Savisaar, tõsi küll, praegustel andmetel siiski ära ütlesid.

Arutlejatena astuvad kahepäevase ülekande käigus üles muu hulgas Ülle Madise, Mihkel Kärmas, Kaur Kender, Indrek Neivelt, Tarmo Jüristo, Siim Kallas, Igor Kopõtin, Marek Strandberg, Karl-Martin Sinijärv, Sven Mikser ja Urmas Reinsalu.

Rahvusringhäälingu uudisteportaali ülekande saatejuht on arvamustoimetaja Rain Kooli.

 

 

Otsepilt arvamusfestivalilt ilmub reedeks (alates kell 12.00) ja laupäevaks ERR-i artiklisse.

Loe lisaks: Arvamusfestival

Pilt: Arvamusfestival

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt