Telegrami Podcast: “Süvariigi ilmingud” (külas endine politseiuurija Henri Sepp)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. detsember 2019 kell 15:52Seekord on Telegrami Podcastis külas FBI diplomit omav endine politseiuurija Henri Sepp, kes on juba aastakümneid täheldanud süvariigi ilminguid, sh võttis mees osa endise Eesti Panga juhi Siim Kallase 10-miljoni dollari afääri uurimisest. Hr Sepp kirjeldab kuidas ja kuhu raha Eesti Pangast välja liikus ning kuidas süvariik Siim Kallase “puhtaks pesi”. Juttu tuleb ka kapost, prokuratuurist, keskkriminaalpolitseist, Savisaarest, Lavly Perlingust, Olev Kuklasest, Kaur Kenderist, Anton Geri 60 miljoni euro rahapesust ja paljust muust.

 

Esimene pool podcastist on tasuta saadaval kõikidel Telegrami podcasti platvormidel (PodBeanSoundcloudYoutubeSpotify ja iTunes), täispikkuses saade kuulatav ainult Minu Telegrami tellijatele.

 

Henri Sepa diplom FBI-st

Joonis: Kuidas rändasid 10 miljonit dollarit Eesti Pangast välja 1993. aastal, kui Siim Kallas oli Eesti Panga president.

Endine peaprokurör ja praegune peaprokuröri abi Lavly Perling poseerimas Postimehes ja Eesti Päevalehes (2. november 2019): “Minu jaoks on karjäär ja võim võimalus, mitte meeletu saavutus“

[caption id="attachment_64207" align=
Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt