Telegrami uudised (38/22): Politico tõi Bill Gatesi & Co Covidi-kaaperdamise peavoolumeediasse, Kaja tegi kino

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. september 2022 kell 21:34Fotokollaaž: Canva.com

Teie ees on Telegrami uudised 2022. aasta 38. nädalast ehk ajavahemikust 19.-25. september 2022. Lugupeetud peavoolu-väljaanded USA-st ja Saksamaalt, Politico ja Welt, tõmbasid Bill Gatesi pandeemiahuvid liistule, Eesti Perearstide Selts soovitas koroonahüsteeria lõpetada, Kaja Kallas vallandas ostuhulluse ja Päästeameti poolse kilekotti kakamise õpetamise… See ei ole nali.

 

Nädal tõi kaasa ka tervelt kaks olulist sündmust Telegram.ee enda jaoks:

 

1

https://www.telegram.ee/vaimsus/telegram-alustab-oma-hommikusaatega-intervjuu-imede-hommiku-anneli-rootsiga

Telegram alustas oma hommikusaatega!

“Imede hommik Telegramiga” on 9,5 aastat tegutsenud Telegram.ee esimene hommikusaade, mida veab meie toimetuse kõige värskem liige Anneli Roots. Anneli on lapsena elanud 7 aastat Siberis, õppinud pangandust, töötanud pangandus- ja kindlustusmaailmas ning selle kõrvalt tegelenud ka oma kirjute hobide ja kirgedega nagu reisimine, vaimne areng ja postitants! Eesti esimest vaimset hommikupodcasti saab Telegramis kuulata 2-3 hommikul nädalas.

 

2

https://www.telegram.ee/eesti/telegrami-lugejatel-on-esimesena-eestis-voimalik-endale-saada-david-ickei-uudisteos-loks

Telegrami lugejatel on esimesena Eestis võimalik endale saada David Icke´i uudisteos „LÕKS“!

Meil on suur rõõm teatada, et koostöös kirjastusega Reval Buch saame kinkida kõigile oma lugejatele, kes hiljemalt 20. oktoobril 2022 tellivad Minu Telegrami 50€/aasta paketi, David Icke´i novembris eesti keeles ilmuva raamatu “LÕKS” (väärtus 30€)! Tegu on üle 7 aasta taas eesti keeles ilmuva vanameistri uudisteosega, mida peetakse Icke´i parimaks raamatuks seni.

Tegu on ka hea võimalusega saada Telegrami aastatellimus veel viimast korda hinnaga 50€, kuna hinnatõusude tõttu peame 2023. aasta alguses Minu Telegrami pakettide maksumust tõstma ka meie. Kuutasu hakkab senise 5.99 asemel olema 7.99, mis teeb 95.88 eurot aastas, ja aastamaks 70 eurot.

Seega 50 eurot aasta + kauba peale 30 eurone Icke´i tähtteos on päris hea diil!

 

3

https://www.telegram.ee/eesti/dr-vallikivi-voime-viimaste-aastate-husteeriast-tulla-tagasi-normaalsuse-juurde

Jätkame terviseuudistega.

Dr Vallikivi: Võime viimaste aastate hüsteeriast tulla tagasi normaalsuse juurde

Kui koroona-aastatel soovitati lapsi lasteaiast koju jätta ka kergema köha ja nohu korral, siis perearstide seltsi hinnangul on aeg naasta normaalse elu juurde.

“Jõudsime perearstide seltsis just järeldusele, et… me võime viimaste aastate hüsteeriast tulla tagasi selle normaalsuse juurde: mitte iga nohu ja köha korral testida ja arsti juurde joosta ning usaldada ka lapsevanemaid, sest iga lapsevanem saab kõige paremini aru, millal on laps terve või haige,” rääkis perearstide seltsi juhatuse esinaine Le Vallikivi ERR-ile.

 

4

https://www.telegram.ee/eesti/voit-kohus-tunnistas-tallinna-kiirabi-14-tootaja-vallandamise-tuhiseks-ja-maaras-huvitised

Kohus tunnistas Tallinna Kiirabi 14 töötaja vallandamise tühiseks ja määras hüvitised

Harju Maakohus leidis oma 23. septembri otsuses Tallinna Kiirabi 14 vallandatud töötaja osas, et nende kõigi töölepingute ülesütlemised seoses mittevaktsineerimisega on olnud tühised ning mõistis välja töötajatele erinevas suuruses hüvitised, millest suurim küündis 16 000 euroni. Kohus ütles selgelt, et tööandjal puudub õiguslik alus nõuda vaktsineerimist.

 

5

https://www.telegram.ee/maailm/politico-kuidas-bill-gates-co-kaaperdasid-globaalse-covid-reageerimise

Kuidas Bill Gates & Co kaaperdasid globaalse COVID-reageerimise

14. septembril avaldati väljaandes Politico USA ja Euroopa ajakirjanike uuriv artikkel „Kuidas Bill Gates ja tema partnerid võtsid üle globaalse COVID-reageerimise“, mis paljastab koroonaterrorismi tagamaid – suurim raha- ja infoliigutaja selles mängus oli Bill & Melinda Gatesi Sihtasutus, kelle kõrval kujundasid kogu maailma vaktsiini- ja ravimipoliitikat vaktsiiniliit Gavi, Briti heategevuslik teadusfond Wellcome Trustning CEPI(Coalition for Epidemic Preparedness Innovations) ehk rahvusvaheline vaktsiinide uurimis- ja arendusrühm Epideemiaks Valmisoleku Innovatsiooni Koalitsioon. Kasutades oma rikkust ja mõjuvõimu tegid need Gatesiga tihedalt seotud organisatsioonid USA-s ja Euroopa Liidus lobitööd, et loksutada paika oma prioriteedid järgmise pandeemia jaoks. Teisisõnu, nagu ütles rahvatervise õiguse spetsialist Lawrence Gostin Politicole: “Väga räigelt öeldes ostab raha mõjuvõimu. Ja see on halvim mõju. Mitte ainult sellepärast, et see on raha – kuigi see on oluline, sest raha ei tohiks poliitikat dikteerida –, vaid ka seetõttu, et see tagab eelisjuurdepääsu suletud uste taga.”

 

6

https://www.telegram.ee/eesti/linnamae-laiendab-haaret-ja-ostab-erameditsiini-ettevotte-confido

Raha mõjuvõim rahvatervise juures võtab aina selgemaid jooni ka Eestis.

Linnamäe laiendab haaret ja ostab erameditsiini ettevõtte Confido

Kui mujal maailmas peab niitide, mis jooksevad meedia, ravimitööstuse ja meditsiiniäri vahel, leidmise jaoks natukene vaeva nägema, siis Eestis on üks mees selle hästi lihtsaks teinud. Margus Linnamäe, kelle enamusosalusega MM Grupile kuuluvad ka ravimifirma Magnum ja Apotheka kaubamärk, Postimees Grupp koos telekanalitega, Apollo kinod ja poed, Apple’i arvutite edasimüüjad IM Arvutid ja Valge klaar jpm, soovib nüüd saada 70-protsendilist osalust erameditsiinikontsernis Confido Healthcare Group.

Tehingu peab heaks kiitma ka konkurentsiamet, aga kas keegi kahtleb, et seda ei tehta?

 

7

https://www.telegram.ee/eesti/parlamendierakondade-esimehed-kallase-poordumine-tekitas-pigem-arevust-ja-ebakindlust

Jätkame kohaliku poliitikaga.

Erakondade esimehed leiavad, et Kallase pöördumine tekitas pigem ärevust ja ebakindlust

Peaminister Kaja Kallas tegi 22. septembril enne rahvusringhäälingu õhtuseid uudiseid erakorralise pöördumise kogu rahva poole, kinnitades, et Eestile sõjalist ohtu pole, ent on elektrikatestuse oht, mis tekitas suurt furoori.

Parlamendierakondade esimehed kritiseerisid järgmisel päeval Kallase pöördumist ja  tõdesid, et ühiskonna rahustamise asemel tekitas see pigem ärevust ja ebakindlust. Ka Telegram sai nii lugejatelt kui ka tuttavatelt kaupmeestelt tagasisidet, et järgmisel päeval läks suuremaks tikkude, vee ja isegi generaatorite varumiseks.

 

8

https://www.telegram.ee/arvamus/hando-tonumaa-ettepanekud-uue-susteemi-valitsuse-2-0-loomiseks

Telegrami juht tegi seepeale ettepanekud uue süsteemi/valitsuse 2.0 loomiseks

Tänu koroonapettusele ja energiahinna manipulatsioonidele on üha rohkem inimesi mõistnud, et praegune parlamentaarne süsteem ei toimi: me näeme iga päev mõistusevastast poliitikat ja üha ilmselgemat korruptsiooni. Süsteem tervikuna vajab muutust.

Jagan siin oma mõtteid ja ideid, millistel ideoloogiatel ja tehnoloogiatel võiks uus tuleviku süsteem/valitsus toimida. Et sellest paremini aru saada, peame enne vaatama, mis läks valesti ja miks üldse koroonapettus võimalikuks osutus.

Juhin tähelepanu, et minu hinnangul on meie ühine kõige tähtsam ülesanne luua garantii, et selline sõna otseses mõttes terrorism ei saaks mitte kunagi enam korduda.

Loe või vaata täispikka pöördumist Telegramist.

 

9

https://www.telegram.ee/arvamus/kallas-reinsalu-co-viivad-eesti-tagasi-kiviaega

Lõpetuseks ka huumorit otse ETV ekraanilt

Kallas, Reinsalu ja Co viivad Eesti tagasi kiviaega

Koroonapettuse ja Ukraina proksisõja vabandusel majanduskatastroofi jõudnud Maarjamaa riigitelevisioonis õpetatakse juba, kuidas käia kakal, kui kanalisatsioon elektrikatkestuse tõttu ei toimi.

Ilmselt pole Kallase valijad kursis Klaus Schwabi Maailma Majandusfoorumi poliitikaga “Sa ei oma midagi aga oled õnnelik”. Sest nagu näha, siis oleme „5 rikkama riigi“ asemel jõudnud tagasi kiviaega.

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast.

Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Toimetasid Hando Tõnumaa ja Mariann Joonas


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt