USA välisminister saatis Eestile pidupäeva tervituse

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. veebruar 2013 kell 19:05 

Tänase pidupäeva puhul saatis oma tervitused Eesti rahvale ka Ühendriikide välisminister John Kerry. “Mul on rõõm tervitada eestimaalasi teie vabariigi 95. aastapäeva puhul president Barack Obama ja Ühendriikide nimel,“ ütles Kerry USA välisministeeriumi kodulehel avaldatud teates.

“USA ühineb teiega iseseisvuspäeva tähistamisel ja hindab kõrgelt kõike seda, mida on eestlased teinud oma koduregiooni ja kogu maailma heaks. Ühendriikidele on suur au omada nii pühendunud NATO liitlast ja lähedast sõpra,“ lisas ta.

“Teie initsiatiiv küberkaitse, e-valitsemise ja tehnoloogilise arengu osas, sobib eeskujuks kogu maailmas ning sellest on juba kasu saanud inimesed Tuneesiast Mongooliani ja Moldovast Liibüani, olles ühtlasi ka näide teistelegi jälgimiseks,“ lisas ta.

„Tähistades seda erilist päeva, teadke, et Ühendriigid seisavad teie kõrval koostöös helgema ja jõukama tuleviku jaoks meie kõigi kodanike jaoks,“ ütles Kerry.

 

Allikas: Delfi

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt