Vaba Eesti Manifest ja teade suveräänsete inimeste liidu Vaba Eesti loomise kohta

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. detsember 2020 kell 19:35Foto: Arvo Juhkov

Veiko Huuse avaldas täna, 22. detsembril 2020 portaalis vabaeesti.ee Vaba Eesti Manifesti ning kutsub kõiki südametunnistusega vabasid inimesi liituma Vaba Eesti liiduga. Vaba Eesti Manifest ja teade Vaba Eesti liidu loomise kohta on avaldatud sealsamas ka inglise ja vene keeles. Suveräänsete inimeste liit Vaba Eesti teeb rahvusvahelist koostööd teiste liitude, riikide, rahvaste, kogukondade ja inimestega — Eestimaa inimeste õigusi, väärtusi ja vara loovutamata. 

 

“Inimest ja loodust väärtustav kogukondlik elukorraldus rajaneb kõige elava austusel, kõigi ühiskondlike protsesside läbipaistvusel ning konstruktiivsel koostööl. Sellise elukorralduse loomiseks tuleb tõmmata oma energia välja vanadest loojuvatest süsteemidest ja luua uued väärtuspõhised elukorralduslikud struktuurid. Uued võimalused elu korraldamiseks saavad täies ulatuses avalduda siis, kui innovatsioon sünnib kooskõlas ja koostöös kõige elavaga.

Uue ühiskondliku elukorralduse alustalad on vabadus, väärikus ja vastutus. Vaba inimene on teadvustanud, et ta on loova vaimenergia väljendus maises kehastuses. Vaba inimese kompassiks on südametunnistus, empaatia ja läbinägemisvõime ning ta on võtnud vastutuse oma elu eest täielikult enda kanda, süüdistamata teisi inimesi või olusid.“

Liituda saab lehel: vabaeesti.ee.

Kuula Veiko Huuse pöördumist:

 

Foto: Arvo Juhkov

 

Toimetas vabaeesti.eeKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt