Läti Vabaduse Liit kutsub üles Eestit ja Leedut ühendama jõud avatud aruteluks ja koroonapiirangute kaotamiseks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. detsember 2020 kell 13:12Foto: J.Rozenbergs

Läti Vabaduse Liit (Latvian Freedom Alliance) on ühendanud kõik vabaduse eest seista soovivad ühiskondlikud organisatsioonid, ametiühingud ja aktivistid Lätis, et tõhustada jõupingutusi põhjendamatute Covid-19 piirangute kaotamiseks, ainult vabatahtlike vaktsineerimiseks ning korraldamaks avalikke arutelusid Läti presidendi ja peaministriga. “Nüüd kutsume oma Baltimaade vendi ja õdesid kokku saama, nagu oleme seda teinud ajaloos mitu korda varem – jälle seisma kõrvuti, et kaitsta oma vabadust,” kirjutab liit värskes üleskutses.

 

19. detsembril 2020 kell 12.00 toimub piirilinnas Valka/Valga Läti ja Eesti inimeste ühisalgatus, kus ühel pool piiri seisavad lätlased autode ja Läti lippudega ning teisel pool eestlased Eesti lippudega.

Kutsume inimesi kogu Lätist ja Eestist minema autoga Valka/Valga kell 12:00 ja osalema selles ühises protestiaktsioonis. Palun sõitke võimalikult suurte autokolonnidega, asetage autodele lipud, ja tehke peatuseid linnades, mis jäävad teele rohkemate inimeste peale võtmiseks ja autode ühinemiseks. Palun tehke palju pilte ja videoid ning jagage neid Facebookis hashtagiga #BalticFreedomAlliance. Samuti on meie poolt kogu päeva jooksul otseülekanne Facebookis www.facebook.com/MainamPasauliNews(näitame ülekannet ka Telegram.ee Facebookis – toim.)

Otseülekande link:

Meie liit korraldas Riias 12.12.2020 suursündmuse, milles osales üle viie tuhande inimese, et avaldada rahumeelselt oma seisukohta Läti valitsuse ja selle Covid-19 olukorra vastu. (Ülevaate saamiseks toimunud sündmusest vaata videot või kiika galeriid Telegramis – toim.)

Kõik eestlased, palun osalege sellel üritusel ja tulge Valgasse 19. detsembril kell 12.00. Kõik leedulased, palun jälgige seda sündmust ja jagage seda kogu sotsiaalmeedias. Kavas on korraldada veel sündmusi kogu Baltikumis!

Võitleme Balti vabaduse eest!

 

Läti Vabaduse Liit (Latvian Freedom Alliance)

 

Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust aadressil: latvijasbrivibasalianse@protonmail.com

Foto: J.Rozenbergs

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt