Ingrid Margus ja Martin Saar: Väljakutsete rohked esimesed nädalad

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. juuli 2018 kell 13:48Mõned nädalad tagasi algas ametlikult Telegrami väljakutse: 3 kuud enese proovilepanekut ükskõik mis vallas. Näitleja Ingrid Margus ja kunstnik Martin Saar otsustasid end proovile panna spordis, proovides erinevaid alasid ja sportlikke kehaprotseduure. Juhtus aga nii, et napilt enne väljakutse algust sattus Martin õnnetusse.

 

“Olen ju mootorrattasõiduga aastaid sina peal ja sel päeval mõtlesin just motika garaaži ära viia. Kiirus oli küll väike, ent juhtus nii, et üks parkinud auto hakkas teele välja sõitma, kuid ei vaadanud ilmselt, et mina ka sõidan ja nii ma üle auto kapoti lendasingi. Oleksin võinud kaela murda, aga näe, tõusin püsti, pühkisin endalt tolmu ja sõitsin edasi. Paraku vigastasin oma jalga, nii et minu Telegrami spordi väljakutse ongi seetõttu nüüd paari nädala võrra edasi lükkunud,” ütleb Martin.

“Küll aga on see õnnetus pannud elus asjad perspektiivi – see oli ikka korralik reality check ja aitas elust minuti pealt välja praakida kõik ebaolulise. Loobusin kõigest, mis mind ei teeni ja olen tohutult tänulik kõige eest, mis mul on. Vahel on vaja selliseid pauke ja olen tänulik, et minu pauk nii õnnelik oli. Soovitan teistel sellest õppust võtta: ärge jätke asju, mida ta tõeliselt teha tahate mingite “ma pean ju seda ka tegema” asjade pärast viimasele minutile või hilisemaks, sest seda aega ei pruugigi kunagi tulla. Elage nüüd ja praegu!” soovitab Saar ja nendib, et esimesed nädalad andsidki hoopis vaimsemat laadi väljakutse.

Nii on ka Ingrid solidaarselt aidanud Martinil taastuda ja lihaseid on nad koos lõdvestamas käinud Beautiful Me kehasalongis rullmassaaži tehes. Sel nädalal on aga plaanis ka Golden Clubi trenni minna.

 

Ingrid ise on selleks suveks vastu võtnud tervelt kolm väljakutset:

  • esiteks osaleb ta R.A.A.A.M-i suvelavastuses “Praegu pole aeg armastamiseks”, kus jagab rolli Mari-Liis Lillega. “Peaosa õppimiseks anti täpselt neli proovipäeva, kuid enne seda sai veel päris mitu lugemisproovi tehtud, et ei oleks liiga suur ehmatus esimesel päeval. Eile oli esikas, mille kohta võib öelda, et see oli õnnestumine ning sain taas kord kinnitust sellele, et inimvõimetel pole piire,” kirjutab Ingrid oma blogis.
  • teiseks kutsuti näitlejat osalema Borjomi Surf Challenge’il. “Kogenud surfiõpetajad võtavad oma tiiva alla kuus inimest, kes pole kunagi varem surfanud ja õpetavad nad 6 nädala jooksul sõitma. Minuga koos võtsid selle rännaku ette veel Kertu Jukkum, Sandra Ashilevi, Raimond Kaljulaid, Uku Arop ja Uudo Sepp. 21. juulil stardime Valgerannast ja vaatame, kes siis võistluse võidab,” on näitlejanna põnevil.
  • kolmandaks ongi Telegrami väljakutse, kus Ingrid ja Martin end kolme kuu jooksul erinevatel spordialadel proovile panevad.

 

Hea lugeja, kutsume sindki üles kolm kuud enda eest rohkem hoolitsema! Kui sa ei ole hoolitsenud oma keha eest, liigu rohkem; kui sa ei ole hoolitsenud oma vaimu eest, loe rohkem; jne. Kolm kuud suvel on ideaalne aeg selleks, et proovida rohkem raamatuid lugeda, puhata, mängida, perega olla, taimetoitu süüa, mediteerida, end harida või mis iganes vallas sa tunned, et võiksid end täiustada. Et sul oleks lihtsam fookust hoida, innustavad sind oma eeskujuga näitleja Ingrid Margus ja kunstnik Martin Saar.

 

Ingridi ja Martini väljakutset saad jälgida:

Foto: erakogu

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt