Ingrid ja Martin: Elu kõige suurem väljakutse on iseendaks jäämine!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. august 2018 kell 14:38Näitleja Ingrid Margus ja kunstnik Martin Saar on nüüd juba kuu aega oma visadust testinud Telegrami väljakutse raames. 3 kuud vältavale tuleproovile on osalema oodatud kõik, kes tahavad end kolmeks kuuks ükskõik mis vallas proovile panna. Ingrid ja Martin otsustasid seda teha spordimaailmas, sest neil pole juba ammu olnud püsivust, et regulaarselt trenni teha.

 

Seekord uurisime aga, mis on olnud Ingridi ja Martini suurim väljakutse elus üldse.

Ingrid: Minu kõige suurem väljakutse on jääda oma keskmesse. Et ükskõik, mis väljaspool toimub, aga mina jään enda keskmesse. Püüan mitte lasta kõikidel nendel emotsioonidel ja mõtetel ja tahtmistel, mis võtavad nii tohutult palju energiat, ennast kaasa tõmmata.

Lavakas oli loomulikult ka suur väljakutse, aga sellest on nii palju juba räägitud. Nii et jah, iseendaks jäämine on see kõige suurem väljakutse. Maailmas on nii palju asju, mis tõmbavad meid iseendast eemale. Et meil oleks seda sügavat rahu ja tarkust neist asjadest vaba olla.

Martin: Minu jaoks on elu suurim väljakutse olnud ja on seni kunstnikuks olemine ja kunstnikuks jäämine. Vastupidiselt kõikidele katsumustele ja raskustele ja peaga vastu seina jooksmistele ja äraütlemistele ja ebaõnnestumistele ja tagasilöökidele ja naermistele ja kõigele vaatamata: kui mul on võimalus mitte midagi teha, siis ma ikka teen kunsti. Loon midagi, joonistan, maalin, mängin klaverit, pildistan, filmin.

Viimased 13 aastat olen saanud ise luua oma päevakava. Kui sul on võimalus teha ükskõik mida siis mida sa teed? Minu jaoks on see kunst ja looming. Vahepeal teha kõrvalt isegi 3-4 erinevat asja, et toime tulla ja hankida eluks vajalikku, siis järjest aru saada, et ei ole mõtet kellelegi teisele töötada… On aja raiskamine anda ära terve päev ja teha midagi mis ei meeldi. No way! See on keeruline tee ja tagant järgi võin ju öelda, et oleksin teinud midagi teistmoodi, aga ma ei kahetse midagi, mida olen teinud.

 

Hea lugeja, loosime kõikide vahel, kes jagavad meiega SIIN lugu oma elu suurimast väljakutsest, 7. augustil välja 3 tervistavat rullmassaaži Beautiful Me kehasalongis.

Lisaks kutsume sindki üles kolm kuud enda eest rohkem hoolitsema! Kui sa ei ole hoolitsenud oma keha eest, liigu rohkem; kui sa ei ole hoolitsenud oma vaimu eest, loe rohkem; jne. Kolm kuud suvel on ideaalne aeg selleks, et proovida rohkem raamatuid lugeda, puhata, mängida, perega olla, taimetoitu süüa, mediteerida, end harida või mis iganes vallas sa tunned, et võiksid end täiustada.

Et sul oleks lihtsam fookust hoida, innustavad sind oma eeskujuga näitleja Ingrid Margus ja kunstnik Martin Saar, kes on seni keha toonust tõstnud Golden Clubis ja Beautiful Me kehasalongis, uuest nädalast lisandub enese proovilepanek lohesurfi alal No Work surfiklubis.

 

Loe ka uusimat Ingridi blogipostitust!

Ingridi ja Martini väljakutset saad jälgida:

Foto: erakogu

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt