Naiste kickboxi treener Pamela Pavlovitš: Armasta oma keha just praegu!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. mai 2020 kell 20:10“Järgnev tekst pole Sulle, kui Sul on “kopenhaagen” ees self talk’ist, keri julgelt edasi. PS. MA armastan oma Keha! Ja just, I said it! Luban, see tekst ei jää egotsentriliseks,” kirjutab hiljutises Instagrami postituses naiste kickboxi treener Pamela Pavlovitš, avades suhet oma kehaga.

 

Ma armastan oma keha. Ka kõikide “vigadega”, mida olen terve oma elu jooksul endale ette kujutanud või peeglist vaadates tundnud. Loomulikult on MEIL KÕIGIL (nii meestel kui naistel) enda välise kesta suhtes ütlemist.

Kui muidu ollakse kaaskodanikega maru viisakad, tagasihoidlikud, eriti otsekoheste ja konkreetse väljaütlemiste osas, siis iseendale… oi siis paneme lausa põlle ette ning hakkame end sõnadega sööma. Selles osas oleme suurimad kriitikud. Mõned muidugi lisaks endale (varjatud), ka teistega.

Miks ma kirjeldan sõna Keha isikuliselt. Aga SELLEPÄRAST, et Ta vajab ka HELLUST, kiitust, tunnustust. Nii nagu teed seda oma parima sõbraga. Sest for fuck sake, ta ju peab mind üleval pidama. Ta peab, on lausa anatoomiliselt kohustatud, kaitsma mind kõige välise eest. On minu ülesanne teda sisemiselt kaitsta. Toetades ja turgutades end kindlustavate sõnade ja mõtetega.

Lihtsalt jõusaalis rassimisest, kalorite/sammude arvu passimisest spordikellal või püreesuppide sisse söömine ei muuda ega hakka KUNAGI muutma tugevamaks Sinu ja Sinu Keha vahelist kontakti, sidet.

Kui sa keeldud naeratamast iseendale ja olema uhke just täpselt selle üle, milliseks siia Maailma kujunesid, siis jääd elulõpuni röövikuks. Liblikaks muutumisest võid und näha.

Ehk siis. On aeg Sinul, kes Sa endaga veel sõbraks pole saanud, armastada oma keha just praegu! OLENEMATA, kas Sul on 8 , 6 või hoopis 2 klaasiga aken kõhul või üldse mitte, olenemata kas sul on punnis muskel või mitte, olenemata, kas sul on pikad kiharad, olenemata, kas sul on kuues lisavarvas või mitte.This can’t be said enough. On aeg võtta vastutus oma enesetunde eest. Täpselt nii hästi või halvasti, kui Sina oma kehaga suhtled, jõuad Sina oma “rahul, uhke & õnnelik” faasile kas lähemale või sellest kaugemale.

Ja lõpetuseks neile, kes jõudsid vahepeal mõelda “miks on vaja seda välist kesta rõhutada, mingi tibi jutt, keda huvitab see keha ja sellega suhtlemine” – teile on see jutt kohe eriti oluline.

 

Pamela Pavlovitš

 

Allikas: Pamela Pavlovitši IG 

Foto: erakoguKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt