Palve enesearmastuseks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. november 2023 kell 9:38“Arvan, et võiksite avaldada ühe heasüdamliku palve oma lugejaskonnale, kuna tunnen, et praegusel pingeid kruttival ajal oleks seda väga tarvis. Igapäevaselt kohtame inimesi silmitsi seismas nii iseendas kui ka välismaailmas kerkivate probleemidega. Kohtame järjest rohkem kaasmaalaste omavahelist vastuseisu ideoloogiliste küsimuste üle arutades, nii et sooviksin, et kõik võtaksid hetkeks aja maha ja loeksid ühe palve, iseenda pärast. Ma küll ei tea, kas antud tekst Telegrami portaali sobib, kuid siiski… Allolev tekst on ingliskeelsena kirja pandud Marcelo Bolshaw Gomesi poolt, kes on ajakirjanik, sotsiaalteaduste doktorant ja kommunikatsiooniprofessor Universidade Federal do Rio Grande do Norte´s,” kirjutab Telegrami lugeja G.M. Oleme temaga nõus ja jagame seda šamanismist inspireeritud palvet teie kõigiga.

 

Palve enesearmastuseks

Universumi looja, me palume sul täna aidata meil end aktsepteerida sellistena nagu me oleme. Aita meil oma mõistust vastu võtta sellisena nagu see on, koos kõigi oma emotsioonide, lootuste, unistuste, meie isiksuse ja igaühe ainulaadse olemisega. Aita meil leppida oma kehaga kogu selle ilus ja ideaalsuses. Võimalda meie armastusel enda vastu olla nii tugev, et me ei saboteeriks ega tõrjuks eemale oma õnnelikkust, vabadust, armastust.

Sellest hetkest edasi, võimalda igal meie tegevusel ning reaktsioonil, mõttel ja tundel põhineda armastusel. Aita meil suurendada enesearmastust, kuni kogu unistus meie elust muudab ennast ja teisendab hirmu ning draama armastuseks ja õnneks. Aita meie enesearmastusel võita meisse programmeeritud valesid, mis väidavad, et me ei saa teha, mida ise soovime, aita selle kaudu meil elada enda, mitte teiste arvamuste järgi.  Luba meil end usaldada nii täielikult, et suudaksime oma eludes läbi viia vajalikke muudatusi. Aidaku meie enesearmastus vabaneda hirmust oma elu üle vastutamise eest, et me ei kardaks enam oma probleemidega silmitsi seista ning lahendaksime need niipea kui raskus tekib. Võimalda meil saavutada enesearmastuse jõuga kõike, mida me soovime korda saata.

Alates tänasest aita meil end armastada nii palju, et me ei looks kunagi vaenulikke olusid. Elagu me oma elu iseendana, teesklemata teiste tunnustuse nimel oma olemust, sest just meie teame, kes me sisimas oleme. Luba meil enesearmastuse kaudu näha positiivset peeglist vastu vaatavas inimeses, pane meie näole naeratus ja süüta sellega tuluke meie sisemises ja välimises ilus. Aita meil tunda enda vastu nii tugevat armastust, et me hindaks alati iseenda seltskonda.

Võimalda meil end armastada hinnanguteta, sest hinnanguid andes me süüdistame ennast ning tunneme vajadust olla karistatud, kaotades silmist armastuse. Sellistel hetkedel tugevda meis tahet endale hoopis andestada. Puhasta meie meeltest emotsionaalsed mürgid ja hinnangud, et me saaksime elada rahus ja armastuses.

Luba enesearmastusel olla jõud, mis muudab meie elu unistust, alustades meie suhetest (ennekõike suhtest iseendaga). Aita meil end vabastada konfliktidest teistega, olla õnnelik pere ja sõpradega veedetud aja üle, andestada neile ükskõik milliste ebaõigluste eest. Võimalda meil end armastada nii sügavalt, et me suudaksime andestada kõigile, kes on meile haiget teinud.

Anna meile julgust armastada oma pere ja sõpru tingimusteta ja muuta meie suhteid positiivsel ning armastaval moel. Aita meil luua suhetes uusi suhtluskanaleid, et me ei kuulutaks sõda, ei võitjat ega kaotajat. Luba meil töötada üheskoos armastava, õnneliku ja harmoonias oleva meeskonnana.

Põhinegu meie tutvused ja sõprussuhted austusel ja rõõmul, et me keegi ei tunneks vajadust kellelegi öelda, mida nad meie arust peaksid mõtlema või kes olema. Olgu meie armastusel põhinevad suhted imelised ja tundku me õnnelikkust iga kord, kui anname end oma partnerile. Aita meil teisi aktsepteerida hinnanguvabalt ja sellistena nagu nad on, sest tõugates eemale teisi, tõrjume vaid ennast.

Täna on uus algus, aita meil enesearmastuse kaudu taaskäivitada oma elusid. Luba meil hinnata tõsiasja, et oleme elus, austada oma suhteid, avastada elu, võtta riske ning mitte karta armastada. Võimalda meil avada oma südamed armastusele, mis on meie sünnipärane õigus. Aita meil saada tänulikkuse, lahkuse ja armastuse meistriteks, et me saaksime rõõmu tunda kõigist sinu loomingutest, täna ja igavesti.

 

Allikas: Marcelo Bolshaw Gomesi blogi

Artikkel ilmus Telegramis algselt augustis 2017

 

Tõlkisid G.M. ja Annika Urvela 

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt