Kollaseid uudiseid WHO tagatoast: kes on dr Fauci mantlipärija Peter Hotez?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. jaanuar 2023 kell 18:03Foto: ekraanikuva / rumble.com

Dr Peter Jay Hotez, Houstoni Baylor College of Medicine’i riikliku troopilise meditsiini kooli dekaan, on ühtlasi ka üks juhtivaid biomeditsiinilise türannia ja sõltumatute mõtlejate mahasurumise eestkõneleja. Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) jaoks professionaalselt toodetud PR-videos nimetab Hotez vaktsiiniohutusele tähelepanu juhtijaid “teadusevastasteks agressoriteks” ja väidab, et “vaktsiinivastasest aktivismist” on saanud “ülemaailmne tapamasin”. Hotez ignoreerib andmeid, mis näitavad, et mRNA süst teeb rohkem kahju kui kasu. Nüüd kui dr Anthony Fauci loobub Riikliku Allergia- ja Nakkushaiguste Instituudi (NIAID) direktori kõrgeima juhi kohast, konkureerib vabale kohale ei keegi muu kui tema, dr Peter Hotez.

 

Üks arst, kes kirjutab Substackis artikleid varjunime A Midwestern Doctor all, käsitles hiljuti Hotezi vihkamist õhutavat retoorikat. WHO säutsus (vt videot allpool) viitab Hotez vaktsiiniohutuse pooldajatele kui “teadusevastastele agressoritele” – termin, mida ta kasutas 2021. aasta artiklis – ja väidab, et “vaktsiinivastane aktivism” on muutunud “suureks tapamasinaks kogu maailmas.”

Hotez ütleb ka, et “teadusevastane tegevus tapab nüüd rohkem inimesi kui relvakonfliktid, ülemaailmne terrorism, tuumarelvade levik või küberrünnakud”.

Ta väidab, et vaktsiinivastane liikumine on “paremäärmuslik” poliitiline liikumine. “See on teadusvastase agressiooni uus nägu,” ütleb ta, “seega, vajame selle lahendamiseks poliitilisi lahendusi.” Teisisõnu ta soovib, et valitsus jõustaks ühepoolset “konsensust”.

 

 Uuringud näitavad COVID-süsti riske

Hotez, WHO ja selle video teinud suhtekorraldusfirma eiravad teisi järeldusi näitavaid andmeid. Näiteks Clevelandi kliiniku uurimuse eeltrükk, mis avaldati 19. detsembril 2022, näitab, et COVID-19 nakatumise risk “suurenes … varem saadud vaktsiiniannuste arvuga”. Veelgi enam, kahevalentne COVID-19 korduvdoos oli nakkuse ärahoidmisel vaid 30% efektiivne. Niipalju siis “turvalisusest ja tõhususest”.

 

COVID-19 surmajuhtumite arv

Kaiseri Perekonna Sihtasutuse (KFF) teatel:

/…/ 2022. aasta aprilliks näitavad Ameerika Ühendriikide Haiguste Tõrje ja Ennetamise Keskuse (CDC) andmed, 11  et umbes 6 täiskasvanut kümnest, kes surid COVID-19-sse, olid mitme doosiga vaktsineeritud või saanud vaktsineerimist ning see kehtib vähemalt 2022. aasta augustini (viimase kuu andmed).

Selle diagrammi andmed pärinevad CDC-lt, mis kogub andmeid surmajuhtumite arvu kohta vaktsineerimise staatuse järgi 30 tervishoiuosakonnast (sh osariigid ja linnad) üle kogu riigi. /…/

 

Järjepidev vaktsiinide toetaja

Muidugi nõuab propagandanarratiivi säilitamine, et ignoreeritakse kõike, mis võib sellesse auke torkida, ja Hotezile pole propagandataktika võõras. Ta on olnud järjekindel vaktsiinide toetaja. Nagu märkis A Midwestern Doctor:

Enne seda hiljutist väljaütlemist kriminaliseerida need, kes kahtlustavad vaktsiinide ohutust (mis on kurjast), pidasin teda koomiliseks isikuks, kes nagu paljud, kes teevad maailmale tohutut kahju, kontrollib lihtsalt harjumuspäraseid narratiive, millest nad ei suuda kunagi kaugemale liikuda. /…/

Last American Vagabond peatoimetaja Ryan Cristiàn arutleb allolevas videos Hotezi tervisevaadete üle: olles ise tuntud mitte just tervislike eluviiside poolest, on naeruväärne, kui innukalt mees vaktsiinide propageerimise eest võitleb.

Ma arvan, et ta [Hotez] tõesti ei saa üldse aru, miks see nii rumal on. Kuid teiselt poolt on see ilmselgelt tõuge selleks, et toit ja elustiil ei taga head tervist, vaid vaktsiinid toovad tõeline tervise. Selline arusaam tekitab muret.

 

Mida vaktsiin sisaldab?

Selles Rogani intervjuus esitab 15 Hotez ka naeruväärselt ebateadusliku väite, et vaktsiinid sisaldavad soolalahuses ainult antigeene, korrates põhimõtteliselt Colorado tervishoiuosakonna reklaami (allpool).

Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni Lastefond (UNICEF) avaldas hiljuti veel ühe propaganda (video 16 allpool). Reklaam heidab läänele ette, et Aafrika keeldus COVID-i vaktsiinidest, mille tulemuseks on üks madalamaid vaktsineerimise määrasid maailmas.

 

Hotezi vaenu õhutav retoorika

Hotez on aastate jooksul korduvalt lehepealkirjadesse sattunud, esitades tavaliselt mingisuguse vaenu õhutava retoorika. Ta on avalikult teatanud, et soovib näiteks vaktsiiniskeptikuid “nuusutada”, ja kutsus 2021. aasta mais üles võtma kasutusele kübersõja meetmeid inimeste vastu, kes jagavad vaktsiiniohutuse teavet.

Hotez on korduvalt kutsunud üles ka vaigistama inimesi, kes ei nõustu universaalse vaktsiinikavaga.

Nagu ajakirjanik Paul Thacker teatas 9. augustil 2022 Substacki artiklis pealkirjaga “Peter Hotez näeb agressiooni kõikjal, kuid mitte peeglis”:

Teaduslikus diskursuses patrullides on Hotezil meisterlikkus avastada “antiteadust” kõigis, kes temaga ei nõustu. Jeffrey Sachs, Columbia ülikooli majandusprofessor ja COVID-19 rahvusvahelise komisjoni esimees, sai eelmisel nädalal.toimunud suures intervjuus süüdistuse, et Riiklik Tervishoiuinstituut ja nendega seotud teadlased takistasid COVID-19 pandeemia alguse uurimist.…

Hotez asus rünnakule, … et Sachs Lanceti komisjoni juhina ei esindanud teaduse seisukohti. Umbes nagu Pentagoni kindral, kes mähib end vabadusse ja lippu, et nõuda riigilt raha järjekordse välissõja jaoks. …

 

Mille eest Hotez tegelikult võitleb?

Oma artiklis vaatab Thacker edasi mitmeid teisi Hoteziga seotud omalaadseid juhtumeid. Näiteks viitas ta Kongressi ette tunnistama kutsutud teadusekspertidele kui “äärmuslikele elementidele”, kes tunnistavad ja propageerivad “võõraid vandenõusid”. Samuti süüdistas ta senaator Rand Pauli vandenõu propageerimises.

Mis teda selliseid avaldusi tegema sunnib? Ta tajub ohtu, et avalik tunnistamine, et COVID-i süstid on rahvatervise katastroof, kahjustaks vaktsiinitööstust jäädavalt ja kogu see vihkav retoorika taandub tegelikult omakasupüüdlike huvide kaitsmisele.

 

Allikas: mercola.com

 

Toimetas Revo JaansooKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt