Armastus ravib, vihkamine tapab! Läkitus arstidelt üle maailma

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. detsember 2022 kell 16:54Foto: ekraanikuva

Robert Malone kirjutas 19. detsembril Substackis, et Austria Resilience jõudis tagasi tuurilt “Global Covid Summit goes Europe” / “Resilience on tour”, mis keskendus Covidi teemale, jagades fakte ja emotsioone muusika ja huumori saatel. Üritus andis rahvale inspiratsiooni, ideid ja entusiasmi kogukondlikuks elluviimiseks ning kevadel 2023 plaanitakse tuuri korrata.

 

Ülemaailmne läkitus arstidelt 

Meie, maailma kodanikud, kes oleme ustavad elule, vabadusele ja õnneotsingutele, oleme tulnud siia Austriasse kokku, et kuulutada järgmist:

  1. Et iga inimelu on püha, hindamatu ja seda tuleks nii austada kui ka sellest lugu pidada.
  1. Meie lapsed on meie kõige väärtuslikum aare ning nende lapsepõlve ja tulevikku tuleks kaitsta, pakkudes turvalist elupaika, haridust, kunsti ja teisi ressursse, et tagada nende õitseng kõigis ettevõtmistes, mille nad võivad valida.
  1. Meie lapsed on ka meie tulevik ning neid tuleb hellitada ja kaitsta. Neid ei tohiks kasutada lahinguvälja objektidena kultuurisõjas.
  1. Me peame kaitsma oma ühiskonna kõige haavatavamaid, toetades nende heaolu ja austades inimväärikust.
  1. Avalik arutelu on sügavalt oluline. On vastuvõetamatu, et rahvatervise spetsialistid, ametnikud või valitsused tsenseerivad, vaigistavad või hirmutavad avalikkust, arste, meditsiinitöötajaid ja ajakirjanikke.
  1. Usaldust ei saa jõustada. Rahvatervisesoovitused peaksid esitama juhiste aluseks olevad faktid ning mitte kunagi kasutama hirmu ega häbi inimestega manipuleerimiseks või sundimiseks.
  1. Usaldust rahvatervise vastu tuleb teenida, mitte eeldada. Usaldusväärsus ja läbipaistvus on olulised.
  1. Kogunemis- ja sõnavabadus on põhilised inimõigused. Nende õiguste eiramine solvab inimväärikust.
  1. Psühholoogiliste operatsioonide ning mandaadistrateegiate ja taktikate kasutamine meditsiinitoodete ja -protseduuride sunniviisiliseks ja sundvastuvõtmiseks on väljakujunenud meditsiinieetika oluline rikkumine.
  1. Meie keha, meie pered, meie valik. Meditsiinilisi mandaate pole!

 

Sel lootuse ja uuenemise ajal seisame siin hea tahte, perekonna ja ühise kogukonna toetuseks. Me kõik oleme seotud nende universaalsete tõdedega: inimväärikuse, keha puutumatuse, isikliku suveräänsuse ja põhiõiguse tähtsus koguneda, vabalt rääkida ja tulevasi põlvkondi kaitsta.

See oluline deklaratsioon on alles algus. Kogu meditsiin tuleb uuesti süsteemi panna.

Vaata videot:

A tribute to the people who made the 2022 Austrian Resilience Tour possible. – YouTube

 

Allikad:

Ülemaailmne läkitus – RW Malone MD (globalcovidsummit.org) (20.12.2022), Ülemaailmne läkitus – Robert W Malone MD, MS (substack.com) (19.12.2022), RESILIENCE tuuril – #wirzeigenunserGesicht

 

Koostas Revo Jaansoo Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt