Norra tunnustatud kliiniline psühholoog nõuab Covidi mRNA vaktsiinide täielikku peatamist

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. detsember 2022 kell 18:33Foto: ekraanikuva / Twitter

Norra tunnustatud kliiniline psühholoog, ise topelt vaktsineeritud Silje Schevig nõuab Covidi mRNA vaktsiinide täielikku peatamist, kuna on selgeid tõendeid, et neist on rohkem kahju kui kasu. Kui tunnustatud spetsialist, kes on varem entusiastlikult mRNA vaktsiine propageerinud, teeb sellise avalduse, kas oleks ehk aeg vaktsineerimisstrateegia uuesti üle vaadata?

 

 

Allkas: Twitter

 

Silje Schevig räägib värskes videos:

“Olen sügavalt mures selle pärast, kuidas vaktsiinivastaseid inimesi on viimase kolme aasta jooksul koheldud. Inimesed on kogenud diskrimineerimist, ähvardusi ja isegi tööelust kõrvalejätmist. Olin üks neist, kes uskus siiralt meie valitsusi, kui nad väitsid, et need mRNA vaktsiinid on ohutud ja tõhusad.

Ma eeldasin, et need vaktsiinid on nagu traditsioonilised vaktsiinid. Seega ma tegin kaks süsti. Kuid kuigi see oli tõsi, olen ma algusest peale olnud vaktsiinikohustuse vastu. Kelleltki ei tohiks vabadust ära võtta selle põhjal, milliseid meditsiinitooteid ta valib. Igaüks peaks ise oma keha üle otsustama.

Poliitikutele avaldas aga suurt survet WHO, kes kutsus üles kehtestama kiireloomulisi ja agressiivseid meetmeid. Seega pole üllatav, et meie poliitikud võtsid endale ülesandeks olla autoritaarsed ja agressiivsed, mis tekitas palju vaenu, kuigi need vaktsiinid ei vähenda nakatumist.

Prantsusmaa president Emmanuel Macron tõotus koguni teha vaktsiinist keeldujate elu raskeks. Meile kinnitati, et need vaktsiinid on ohutud ja tõhusad. Kuid seda järeldati ainult vaktsiiniettevõtete enda järelduste põhjal ja uuringuid ei hinnatud, kuna need ettevõtted ei soovinud algandmeid näidata.

Kardioloog Asim Malhotra on andmeid kriitiliselt analüüsinud. Randomiseeritud kontrollitud uuringute uus analüüs viitab suuremale vaktsiinidest tulenevate tõsiste kõrvalnähtude riskile kui COVID-i tõttu haiglasse sattumine.

Seda analüüsi on läbi vaadatud ja avaldatud meditsiiniajakirjas, mida ei asutanud ravimitööstus. Selle uue teabe põhjal tuleks need vaktsiinid peatada. Peaksime sellest kogemusest õppima ning jätma kõrvale kibeduse ja vaenu ning näitama üles austust üksteise vaadete vastu.

Sest debati käigus langesid inimesed hirmu ohvriks. Ja mõjuval põhjusel. Hirm on võimas motivaator. Enesesäilitamise huvides reageerivad inimesed, minnes mugavustsooni. Seetõttu julgustan kõiki üles näitama lahkust, mõistmist ja üksteist austama uuel aastal 2023. Ja pealegi oleme koos tugevamad. Vaatamata meie varasematele erimeelsustele. Head uut aastat!”

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt